ԿԲ-ն գրանցել է “Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստանի” նոր հասցեն ու “Հայբիզնեսբանկի” Վանաձորի եւ Թալինի մասնաճյուղերը
21.03.2007 | 16:55 Գլխավոր էջ / Նորություններ / Նորություններ /
Երեւան, 21 մարտի /ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ/. ՀՀ Կենտրոնական բանկի նախագահի որոշմամբ գրանցվել է “Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստան” ՓԲԸ-ի փոփոխված կանոնադրությունը, ըստ որի “Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստան” ՓԲԸ-ի նոր հասցեն է ք. Երեւան, Տերյան 66:
Մեկ այլ որոշմամբ գրանցվել է “Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստան” ՓԲԸ-ի “Հանրապետության Հրապարակ” մասնաճյուղը, որը գործելու է Վազգեն Սարգսյան 9 հասցեում:
Գրանցվել են “Հա յբիզնեսբանկ” ՓԲԸ-ի “Վանաձոր” եւ “Թալին” մասնաճյուղերը, որոնք համապատասխանաբար գործելու են ք. Վանաձոր, Տիգրան Մեծի 44 եւ ք. Թալին, Գայի պողոտա թիվ 1 շենք հասցեներում:

ЦБ Армении зарегистрировал новый главный офис банка «HSBC-Армения» и филиалы «Армбизнесбанка» в Ванадзоре и Талине
21.03.2007 | 16:55 Главная страница / Новости / Новости /
Ереван, 21 марта /Медиамакс/. Решением председателя Центрального банка Армении зарегистрирован измененный устав банка «HSBC-Армения», согласно которому новым адресом банка является: г. Ереван, ул. Теряна 66.
Как сообщили агентству Медиамакс в пресс-службе ЦБ, другим решением зарегистрирован филиал банка «HSBC-Армения» «Площадь Республики», который будет действовать по адресу г. Ереван, ул. Вазгена Саркисяна 9.
Решением председателя Центрального банка зарегистрированы филиалы «Ванадзор» и «Талин» «Армбизнесбанка», которые, соответственно, будут действовать по адресам: г. Ванадзор, ул. Тиграна Меца 44 и г. Талин, ул. Гая 1.