SingleTOUCH օնլայն վարկ՝ արդեն 5 000 000 դրամի չափով Evocabank-ի կողմից
Evocabank-ը տեղեկացնում է, որ EvocaTOUCH հավելվածի միջոցով արդեն կարելի է ստանալ օնլայն վարկ մինչեւ 5 000 000 դրամի կամ 10 000 դոլարի չափով եւ մարել այն ավելի երկար ժամկետում՝ 5 տարում:
Վարկը տրամադրվում է 8% տարեկան անվանական տոկոսադրույքով՝ դոլարի դեպքում, եւ 12%-ով՝ դրամի դեպքում (տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը 19,35% է ԱՄՆ դոլարի դեպքում եւ 23,77%՝ դրամի դեպքում):
«Վարկին դիմելու համար անհրաժեշտ է պարզապես ներբեռնել EvocaTOUCH հավելվածը, հավելվածի հենց առաջին էջից սեղմել Դիմել վարկի կոճակը, ընտրել SingleTOUCH վարկատեսակը եւ լրացնել ընդամենը մի քանի տվյալ։ Վարկը տրամադրվում է առանց հավելյալ փաստաթղթեր ներկայացնելու, առանց բանկ այցելելու եւ հերթերում ժամանակ կորցնելու։ Անհրաժեշտ է միայն ունենալ նույնականացման քարտ կամ անձնագիր եւ ՀԾՀ։ Վարկի օնլայն հայտը կարելի է լրացնել մի քանի վայրկյանում:
Օնլայն հայտը լրացնելուց հետո այն հաստատվում է օրվա եւ գիշերվա ցանկացած ժամի՝ վայրկյանների ընթացքում։ Վարկի հաստատման գործընթացն իրականացվում է առանց մարդու միջամտության՝ ավտոմատացված համակարգի միջոցով։ Հաստատումից հետո վարկի գումարը կմուտքագրվի Ձեր Evocabank-ի քարտին, իսկ եթե դեռ Evocabank-ի գործընկեր չեք, ապա Ձեր նոր ոճային քարտը վարկի գումարով անվճար կառաքվի Ձեզ Ձեր նշած հասցեով՝ Ձեր տուն, գրասենյակ կամ այլ ցանկացած վայր՝ խնայելով Ձեր ժամանակը։
Վարկի ստացման գործընթացը հեշտ է, պարզ եւ արագ։ Ի դեպ, 55,000 մարդ արդեն ստացել է SingleTOUCH օնլայն վարկ՝ ավելի արագ, քան կպատրաստվի 1 բաժակ սուրճը»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Онлайн-кредиты SingleTOUCH от Evocabank - уже в размере 5 000 000 драмов
Evocabank сообщает, что с помощью приложения EvocaTOUCH можно получить онлайн-кредит уже в размере до 5 000 000 драмов или 10 000 долларов и оформить кредит на более длительный период - 5 лет.
Кредит предоставляется по номинальной процентной ставке 8% годовых - для долларовых кредитов и 12% - для драмовых кредитов (фактическая процентная ставка - 19,35% годовых для долларовых кредитов, и 23,77% - для кредитов в драмах).
«Для получения кредита нужно просто скачать приложение EvocaTOUCH, на первой странице приложения нажать на кнопку «Обратиться за кредитом», выбрать кредит SingleTOUCH и заполнить всего лишь некоторые данные. Кредит предоставляется без представления дополнительных документов, без посещения банка и потери времени в очередях. Необходимо всего лишь иметь идентификационную карту или же паспорт и номерной знак общественных услуг. Кредитную онлайн-заявку можно заполнить за несколько секунд.
Онлайн-заявка утверждается за считанные секунды в любое время дня и ночи. Процесс утверждения кредита производится без вмешательства человека - по автоматизированной системе. После утверждения кредитная сумма будет зачислена на Вашу карту Evocabank, а если Вы пока не являетесь партнером Evocabank-а, то Ваша новая стильная карта вместе с суммой кредита будет бесплатно доставлена по указанному адресу: дома, офиса или в другое место, сэкономив Ваше время.
Процесс получения кредита не составит труда для всех - он быстр и прост. К Вашему сведению, уже 55,000 заемщиков получили онлайн-кредит SingleTOUCH - быстрее, чем приготовилась чашечка кофе»,- говорится в сообщении.