ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը գործարկել է #երբշահումես ակցիան
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը՝ MasterCard միջազգային վճարային համակարգի հետ համատեղ, անկանխիկ վճարումները խթանող արշավ է գործարկել՝ #երբշահումես:
Ինչպես հայտնել են բանկում, հաճախորդները, կատարելով գնումներ ու վճարելով ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի MasterCard վճարային քարտերով, հնարավորություն կստանան շահելու կենցաղային տեխնիկայի ձեռքբերման հավաստագրեր, ինչպես նաեւ գլխավոր մրցանակը՝ Hyundai Solaris ավտոմեքենա:
Ակցիային մասնակցելու համար բանկի կողմից թողարկված Cirrus/Maestro, MasterCard Standard ու MasterCard Gold քարտապանները, ինչպես նաեւ նրանք, ովքեր կձեւակերպեն ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի MasterCard քարտերն ակցիայի անցկացման ընթացքում, պետք է հունիսի 10-ից մինչեւ սեպտեմբերի 10-ը ներառյալ ընկած ժամանակահատվածում կատարեն անկանխիկ գործարքներ` 300 հազ. դրամ ու ավելի գումարի չափով ՀՀ ու արտերկրի ցանկացած առեւտրի/սպասարկման կետում եւ ինտերնետում:
Ակցիայի ավարտից հետո 100 ամենաակտիվ քարտապանները կմասնակցեն կենցաղային տեխնիկայի ձեռքբերման 10 հավաստագրերի ու Hyundai Solaris ավտոմեքենայի խաղարկությանը:

Банк ВТБ (Армения) запустил акцию #когдавыигрываешь
Банк ВТБ (Армения) совместно с международной платежной системой MasterCard запустил стимулирующую безналичные платежи кампанию #когдавыигрываешь.
Как сообщили в банке, совершая покупки и оплачивая их платежными картами MasterCard Банка ВТБ (Армения), клиенты получат возможность выиграть ценные призы - сертификаты на приобретение бытовой техники, а также главный приз – автомобиль Hyundai Solaris.
Для участия в акции держателям выпущенных банком карт Cirrus®/Maestro®, MasterCard Standard® и MasterCard® Gold,  а также тем, кто оформит карты MasterCard Банка ВТБ (Армения) во время проведения акции, необходимо в период с 10.06.2017г. по 10.09.2017г. включительно осуществлять безналичные платежи на сумму от 300 000 драмов и более во всех торгово-сервисных точках Армении, за рубежом и в интернете.
После окончания акции 100 самых активных картодержателей примут участие в розыгрыше 10 сертификатов на приобретение бытовой техники и автомобиля Hyundai Solaris.