ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հաճախորդները շահեցին դրամական պարգեւներ
Ս.թ. ապրիլի 30-ին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ամփոփեց  2013 թ.-նի դեկտեմբերի 23-ից մինչեւ 2014թ. մարտի 31-ը ապառիկ վարկավորման շրջանակներում անցկացված «Շահավետ վարկ» ակցիայի արդյունքները:
Ակցիայի պայմանների համաձայն` 2014թ. ապրիլի 30-ին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի  12.383 մասնակիցների միջեւ «Կենտրոն» հեռուստաընկերության ուղիղ եթերում խաղարկվեց 10 դրամական պարգեւ: Խաղարկության հաղթողները որոշվեցին հատուկ հանձնաժողովի ներկայությամբ պատահական վիճակահանությամբ:
Նշված ժամանակաշրջանում հաճախորդները, որոնք ապառիկ կարգով ձեռք են բերել տարաբնույթ ապրանքներ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի հետ ակցիայի ընթացքում համագործակցող 650 խանութ-սրահներց 200 000 դրամ գումարի եւ ավել գնումներ կատարելիս, ավտոմատ կերպով դարձել են ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի 10 հատ 300 հազ. դրամ մրցանակի խաղարկման մասնակից:
Հաղթող մասնակիցները ս.թ. մայիսի 6-ից սկսած մինչեւ մայիսի 31-ը անձնագրով կարող են մոտենալ բանկի մոտակա մասնաճյուղ եւ ստանալ իրենց դրամական պարգեւը վճարային քարտի տեսքով:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը շարունակում է անցկացնել ակտիվ մարքետինգային քաղաքականություն: Ապառիկ վարկավորումը ՀՀ-ում պահանջարկ վայելող պրոդուկտ է: Այն թույլ է տալիս հաճախորդներին ձեռք բերել ցանկալի ապրանքը` չվճարելով գնման պահին դրա ամբողջ արժեքը: Մենք հետագայում նույնպես աշխատելու ենք ապառիկ վարկավորման զարգացման ուղղությամբ», - նշել է  ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Յուրի Գուսեւը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ապառիկ վարկավորման ծրագիրը մեկնարկել է 2012 թ.-ին եւ այսօր առաջատար դիրքերում է Հայաստանի ապառիկ վարկավորման շուկայում:

Клиенты Банка ВТБ (Армения) выиграли денежные призы
Банк ВТБ (Армения) 30 апреля подвел итоги акции «Выгодный кредит», проводимой в рамках кредитования в рассрочку с 23-го декабря 2013г. по 31 марта 2014 года.
В соответствии с условиями акции, 30 апреля с.г. среди 12.383 клиентов Банка ВТБ (Армения) состоялся розыгрыш 10 денежных призов в прямом эфире телеканала «Кентрон». При этом победители розыгрыша были определены в присутствии специальной комиссии по результатам случайного лотерейного выбора.
Клиенты, приобретавшие товары в рассрочку на сумму 200 тыс. и более драмов из 650 магазинов, сотрудничающих с банком в рамках акции, автоматически становились участниками розыгрыша 10 денежных призов по 300 тыс. драмов от Банка ВТБ (Армения).
Победители розыгрыша с 6 по 31 мая в ближайшем филиале банка могут получить свои денежные призы в виде платежных карт.
«Банк ВТБ (Армения) продолжает проводить активную маркетинговую политику. Кредитование в рассрочку - востребованный в РА продукт, он позволяет клиентам приобрести желаемые товары, не выплачивая всю его стоимость в момент покупки. Мы и в дальнейшем будем работать над развитием ПОС-кредитования»,- отметил Генеральный директор-Председатель Директората ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» Юрий Гусев.
Программа кредитования в рассрочку Банка ВТБ (Армения) была запущена в 2012 году и сегодня числится в списке продуктов-лидеров на рынке ПОС-кредитования страны.