Յունիբանկը գործարկել է բիզնես-վարկեր առանց միջնորդավճարի
Յունիբանկը փոքր եւ միջին բիզնեսի ներկայացուցիչների համար գործարկել է բիզնես-վարկ առանց միջնորդավճարի: Վարկի տարեկան տոկոսադրույքը կազմում է սկսած 12%-ից, մարման ժամկետը` մինչեւ 120 ամիս:
Վարկը տրամադրվում է իրավաբանական անձանց եւ անհատ ձեռներեցներին ցանկացած բիզնես նպատակի համար, այդ թվում` այլ ֆինանսական հաստատություններում վարկերի վերաֆինանսավորման համար:
Վարկի գումարը կազմում է մինչեւ 2 մլն ԱՄՆ դոլար կամ եվրո: Գրավի առարկա կարող է հանդիսանալ անշարժ կամ շարժական գույքը: Տրամադրվում է նաեւ վարկի վաղաժամկետ մարման հնարավորություն` առանց սահմանափակումների կամ տույժերի: Բիզնես-վարկի համար կարելի է դիմել Յունիբանկի 45 մասնաճյուղերից ցանկացածը:
Անհատ ձեռներեցները եւ իրավաբանական անձինք կարող են նաեւ օնլայն ներկայացնել բանկային մասնագետի այցի հայտ` լրացնելով բանկի կայքում տեղադրված պարզ ձեւը (անուն, ազգանուն եւ հեռախոսահամար):
Օգոստոսի 31-ի դրությամբ Յունիբանկի ընդհանուր վարկային պորտֆելը կազմում էր 103 մլրդ դրամ, որից 59 մլրդ դրամը բաժին էր ընկնում բիզնես վարկերին: Փոքր եւ միջին բիզնեսին տրամադրված վարկերի պորտֆելը գերազանցել է 34 մլրդ դրամը` կազմելով ընդհանուր վարկային պորտֆելի 33%-ը:

Юнибанк задействовал бизнес-кредит без комиссий
Юнибанк задействовал бизнес-кредит для представителей малого и среднего бизнеса  по ставке от 12% годовых, на срок до 120 месяцев, без комиссий.
Новым кредитом могут воспользоваться частные предприниматели или юридические лицa для любых бизнес-целей, в том числе - рефинансирования действующих кредитов в других финансовых организациях.
Оформить кредит можно на сумму до 2 млн. долларов или евро. Кредит может быть обеспечен движимым и недвижимым имуществом. Предоставляется возможность досрочного погашения  кредита без штрафных санкций. Подать заявку на получение бизнес-кредита можно в любом из 45 филиалов банка
Представители малого и среднего бизнеса могут назначить встречу с банковским специалистом банка в режиме онлайн, заполнив форму-заявку  (ФИО и номер контактного телефона) на сайте банка.
По состоянию на 31 августа 2013г. общий кредитный портфель Юнибанка составил 103 млрд. драмов, из которых 59 млрд. - бизнес-кредиты. Портфель кредитов, выданных малому и среднему бизнесу, превысил 34 млрд. драмов, составив 33% от общего кредитного портфеля банка.