ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերաբացել է «Իջեւան» մասնաճյուղը
Հուլիսի 5-ին տեղի է ունեցել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի վերանորոգված «Իջեւան» մասնաճյուղի բացման հանդիսավոր արարողությունը:
Մասնաճյուղը գտնում է  Իջեւան քաղաքում, Ա. Մելիքբեկյան 10/2 հասցեում:
Բացի վերանորոգման աշխատանքներից, մասնաճյուղում իրականացվել է միջոցառումների մի ամբողջ փաթեթ, որոնք ուղղված են հաճախորդների սպասարկման գործընթացների օպտիմալացմանը, աշխատավայրերի եւ սպասարկման գոտիների ամբողջական տեխնիկական վերազինմանը ու արդիականացմանը: Իրականացվել է նաեւ սրահի ներքին հարդարման համապատասխանեցում ՎՏԲ խմբի կորպորատիվ ոճին ու բրենդին:
Մասնաճյուղում տեղադրված է հերթերի կառավարման համակարգ, ստեղծվել են հաճախորդների սպասարկման առանձին գոտիներ` ըստ ծառայության եւ պրոդուկտների, ներդրվել են նաեւ հաճախորդների անհատական սպասարկման առանձին գոտիներ:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Իջեւան» վերանորոգված ու վերազինված մասնաճյուղի բացման նպատակն է ներկայացնել քաղաքի բնակիչներին բանկի կողմից տրամադրվող ծառայությունների ողջ տեսականին եւ բարձրացնել բանկային սպասարկման չափանիշները: Պրոդուկտների տեսականին առավելապես հաշվարկված է շրջանի շուկայի համար եւ ամբողջությամբ հաշվի է առնում քաղաքի հաճախորդների պահանջները», - նշել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Յուրի Գուսեւը:

Банк ВТБ (Армения) открыл обновленный филиал «Иджеван»
5 июля состоялась официальная церемония открытия отремонтированного и обновленного филиала «Иджеван» Банка ВТБ (Армения).
Филиал расположен по адресу: г.Иджеван,  А. Меликбекян 10/2.
В филиале был осуществлен ряд комплексных мероприятий, направленных на оптимизацию процедур, связанных с обслуживанием клиентов, модернизацию и полное техническое переоснащение рабочих мест и зон обслуживания, а также приведение интерьера филиала в соответствие с брендом и фирменным стилем группы ВТБ.
В отремонтированном филиале установлена система управления очередями, разделены зоны обслуживания клиентов по видам сервиса и продуктов, созданы отдельные зоны для индивидуального обслуживания клиентов.
«Открытие реформатированного филиала «Иджеван» преследует задачу предоставить клиентам города всю современную линейку продуктов и повысить стандарты их банковского обслуживания. Продуктовая линейка банка полностью учитывает специфику регионального рынка и максимально ориентирована на потребности клиентов города», - отметил Генеральный директор-Председатель Директората Банка ВТБ (Армения) Юрий Гусев.