«Great Valley»-ից «Սեւան»
Հայկական «Գրեյթ Վելլի» ընկերության պատվերով բրենդինգային Wellhead գործակալությունը «Գրեյթ Վելլի»-ի կոնյակների վերադիրքավորման եւ ռեսթայլինգի նախագիծ է իրականացրել:
Ինչպես հաղորդում է Unipack.ru-ն, Wellhead-ի հիմնական առաջարկներն են եղել դասական ուղղությունների շրջանակներում սեփական ճանաչելի բրենդի պատկերի ստեղծումը եւ բրենդը ռուսալեզու դարձնելը:
«Գրեյթ Վելլի» ընկերությունը համաձայնել է գործակալության փաստարկների հետ եւ փոխել է «Great Valley» անվանումը (պահպանվել է որպես ձեռնարկության անվանում) «Սեւան» անվանմամբ:
Նախագծում կարեւոր դեր է խաղացել հայկական կոնյակի պիտակների պատմության վերլուծությունը: Վերջնական արդյունքն ավելի մոտ է դասական ուղղանկյուն պիտակներին, որոնք ընդունված էին 20րդ դարի 60-80-ական թվականներին:

От «Great Valley» к «Севану»
Дистрибьютор и партнер армянской компании «Грейт Велли» - брендинговое агентство  Wellhead, реализовало проект по репозиционированию и рестайлингу коньяков «Грейт Велли».
Как сообщает Unipack.ru, ключевыми рекомендациями Wellhead были создание собственного узнаваемого образа бренда в рамках классических тенденций категории и смена англоязычного названия марки.
Компания «Грейт Велли» согласилась с доводами агентства и изменила название «Great Valley» (сохранено в качестве названия предприятия) на «Севан» - классический и широко известный образ Армении.
Важную роль в проекте сыграл анализ истории этикеток армянского коньяка. Итоговый результат ближе к классическим прямоугольным этикеткам характерным для 60-80-х годов прошлого века.