ՀԱԱՊ-ը ընտրել է տնօրենների խորհրդի նոր կազմ
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանում Ամերիկայի առեւտրի պալատի (ՀԱԱՊ) 12-րդ տարեկան ընդհանուր ժողովը ընտրել է տնօրենների խորհրդի նոր կազմ:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ՀԱԱՊ-ում նոր կազմում ընդգրկվել են.
Արարատ Ղուկասյանը (Բիբլոս Բանկ Արմենիա), Արթուր Հովհաննիսյանը (Synergy International Systems Inc. հայաստանյան մասնաճյուղ), Գագիկ Արզումանյանը (Էյ-Սի-Փի), Գագիկ Գյուլբուդաղյանը (Գրանթ Թորնթոն), Գառնիկ Տոնոյանը  (Ինգո Արմենիա), Դիանա Ղազարյանը (Booz Allen Hamilton հայաստանյան ներկայացուցչություն), Կարեն Զաքարյանը  (ՆԱՍԴԱՔ ՕէՄԵՔՍ Արմենիա), Հեյկո Կրայսելը (Ցեպելին Արմենիա) եւ Տիգրան Գասպարյանը (KPMG Armenia):
Ընդհանուր ժողովը ՀԱԱՊ-ի նախագահի պաշտոնում վերընտրել է Պրուդենս իրավաբանական ընկերության   տնօրեն եւ բաժնետեր Էդուարդ Մուրադյանին: Դավիթ Աթանեսյանը (Առաջին հիփոթեքային ընկերություն) եւ  Գեորգի Իսայանը (LTX-Credence Armenia) վերընտրվել  են համապատասխանաբար 1-ին  եւ 2-րդ փոխնախագահների պաշտոններում:

Избран новый состав совета директоров Американской торговой палаты в Армении
Ереван/Медиамакс/. В ходе 12-го годового общего собрания Американской торговой палаты в Армении избран новый состав совета директоров.
В новый состав совета директоров палаты вошли:
Арарат Гукасян (Библос Банк Армения), Артур Оганесян (армянский филиал  Synergy International Systems Inc.), Гагик Арзуманян (Армениан Копр Програм), Гагик Гюльбудагян (Грант Торнтон), Гарник Тоноян (Инго Армения), Диана Казарян (армянское представительство Booz Allen Hamilton), Карен Закарян (NASDAQ OMX Armenia), Эйко Крайсел (Цепелин Армения) и Тигран Гаспарян (KPMG Армения).
Президентом палаты переизбран директор и акционер юридической компании Пруденс Эдуард Мурадян. Давид Атанесян (Первая ипотечная компания) и Георгий Исаян (LTX-Credence Armenia) переизбраны, соответственно, на должности первого и второго вице-президентов.