ԻՆԳՈ Արմենիա-ն կոչ է անում վարորդներին շտապել ձեռքբերել 2012թ-ի ԱՊՊԱ պոլիսներ
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԻՆԳՈ Արմենիա ապահովագրական ընկերության գործադիր տնօրենի տեղակալ Արեւշատ Մելիքսեթյանն այսօր ասել է, որ այս տարի, ի տարբերություն 2010-ի, վարորդները ակտիվ չեն ԱՊՊԱ պոլիսներ ձեռքբերելու հարցում:
“Կոչ ենք անում վարորդներին չսպասել դեկտեմբերի վերջին օրերին եւ շուտ կնքել հաջորդ տարվա իրենց ԱՊՊԱ պայմանագրերը”, - ասել է Արեւշատ Մելիքսեթյանը` լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ:
Նա տեղեկացրել է նաեւ, որ ԻՆԳՈ Արմենիան ավելացրել է ներկայացուցչությունների թիվը հանրապետության ողջ տարածքում՝ բացելով 10 մարզային եւ 2 նոր մայրաքաղաքային մասնաճյուղեր՝ Արաբկիր եւ Աջափնյակ համայնքներում:

ИНГО Армения призывает водителей поспешить с приобретением полисов ОСАГО на 2012 год
Ереван/Медиамакс/. Заместитель исполнительного директора страховой компании ИНГО Армения Аревшат Меликсетян сказал сегодня, что в этом году по сравнению с прошлым водители не проявляют активности в вопросе приобретения полисов ОСАГО.
«Мы призываем водителей не ждать последних дней декабря и поскорее подписать договоры по приобретению полисов на 2012 год»,- сказал Аревшат Меликсетян на встрече с журналистами.
Он сообщил, что, открыв 10 филиалов в марзах и 2 в Ереване, ИНГО Армения увеличила количество своих представительств по всей стране.