Ինեկոբանկը նոր մասնաճյուղ է բացել Աշտարակում
Երեւան/Մեդիամաքս/. Արագածոտնի մարզի Աշտարակ քաղաքում այսօր տեղի է ունեցել Ինեկոբանկի նոր` “Աշտարակ” մասնաճյուղի պաշտոնական բացումը:
Բացման հանդիսավոր արարողության ընթացքում Ինեկոբանկի գործադիր տնօրենի տեղակալ Արթուր Համբարձումյանը նշել է. “Մենք կարեւորում ենք Ինեկոբանկի մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնումը մարզերում: “Աշտարակ” մասնաճյուղը թվով 14-րդն է, եւ հատկանշական է, որ բանկի գործունեության 15-րդ տարվա ընթացքում մենք պլանավորում ենք բացել նաեւ 15-րդ մասնաճյուղը: “Աշտարակ” մասնաճյուղի բացումը եւս մեկ քայլ է դեպի հաճախորդներին առավել հասանելի լինելը:”
“Աշտարակ” մասնաճյուղը իրավաբանական անձանց եւ անհատներին առաջարկելու է բանկային ծառայությունների լայն շրջանակ, այդ թվում` հաշիվների սպասարկում, սպառողական եւ բիզնես վարկեր, ավանդներ, վճարային քարտեր, դրամական փոխանցումների համակարգերի լայն ընտրություն, կոմունալ վճարների ընդունում, ապառիկ առեւտրի ֆինանսավորում եւ այլն:
Այսօր բանկը ներկա է ՀՀ 5 մարզերում եւ առաջիկա 3 տարիների ընթացքում ծրագրում է տարածել իր ներկայությունը մյուս մարզերում եւս, ինչպես նաեւ ընդլայնել առկա մասնաճյուղային ցանցը մայրաքաղաքում: Այսօր Ինեկոբանկը սպասարկում է ավելի քան 175 000 հաճախորդի:

Инекобанк открыл новый филиал в Аштараке
Ереван/Медиамакс/. Сегодня в городе Аштарак Арагацотнской области состоялось открытие нового филиала Инекобанка – «Аштарак».
«Мы придаем важность расширению филиальной сети Инекобанка в марзах. Филиал  «Аштарак» является 14-м по счету, и примечательно, что в течение 15-го года деятельности банка мы планируем открыть также 15-й филиал»,- отметил заместитель исполнительного директора Инекобанка Артур Амбарцумян.
Филиал «Аштарак» предложит юридическим и физическим лицам широкий спектр банковских услуг, в том числе – обслуживание счетов, потребительские и бизнес-кредиты, вклады, платежные карты, широкий выбор систем денежных переводов, прием коммунальных платежей, финансирование торговли в рассрочку и т.д.
На сегодняшний день банк присутствует в 5 марзах Армении, планирует в течение 3-х лет обеспечить свое присутствие и в других областях страны, а также расширить столичную филиальную сеть. Банк обслуживает сегодня более 175 000 клиентов.