Պրոմեթեյ Բանկը բացել է “Գյումրի” մասնաճյուղը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Պրոմեթեյ Բանկը հայտարարել նոր` “Գյումրի” մասնաճյուղի բացման մասին, որը տեղակայված է` ք. Գյումրի, Շահումյան 125/3 հասցեում:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնեցին բանկի մամուլի ծառայությունում, նորաբաց “Գյումրի” մասնաճյուղում Պրոմեթեյ Բանկն իր հաճախորդներին առաջարկելու է հատուկ սակագներ և զեղչեր.
- Մինչև օգոստոսի 31-ը բիզնես վարկեր դրամով 14%, դոլարով 13% տարեկան տոկոսադրույքներով՝ առանց միջնորդավճարների;
- Մինչև օգոստոսի 31-ը Maestro պլաստիկ քարտերի անվճար տրամադրում՝ առանց տարեկան սպասարկման վճարի;
- Հատուկ նվերներ առաջին 20 կորպորատիվ հաճախորդների համար:
Բանկում նաեւ հայտնեցին, որ անբարենպաստ եղանակի պատճառով մասնաճյուղի բացման կապակցությամբ նախատեսված բացօթյա տոնական համերգը հետաձգվել է եւ տեղի կունենա հուլիսի 30-ին ժամը 18:30-ին` Գյումրիի Վարդանանց հրապարակում:

Банк Прометей открыл новый филиал «Гюмри»
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, в новом филиале «Гюмри» Банк Прометей предлагает своим клиентам специальные тарифы и скидки:
- до 31 августа годовая ставка бизнес-кредитов составит 14 % в драмах и 13% в долларах, без комиссионных;
- до 31 августа пластиковые карты  Maestro будут предоставляться бесплатно, без годовой платы за обслуживание;
-  для первых 20-и корпоративных клиентов предусмотрены специальные подарки.
В банке также сообщили, что концерт под открытым небом по случаю открытия филиала перенесен ввиду неблагоприятных погодных условий и состоится 30 июля в 18:30 на площади Вардананц города Гюмри.