«Արդշինինվեստբանկը» միացել է Coinstar եւ Blizko համակարգերին
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Արդշինինվեստբանկը» սկսել է սպասարկել Coinstar եւ Blizko միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգերը:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են բանկի մամուլի ծառայությունում, նշված համակարգերը սպասարկում են փոխանցումներ ԱՄՆ դրամով, ռուսական ռուբլիով եւ եվրոյով:
Բանկի վարչության նախագահ Ներսես Կարամանուկյանն այդ առիթով նշել է, որ «Արդշինինվեստբանկն» այն սակավաթիվ բանկերից է, որը համագործակցում է այդքան մեծ թվով միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգերի հետ: Բանկը համագործակցում է դրամական փոխանցումների հետեւյալ համակարգերի հետ` Contact, MoneyGram, Migom, «Быстрая Почта», Intel Express, RIA եւ այլն:

«Ардшининвестбанк» присоединился к системам Coinstar и Blizko
Ереван/Медиамакс/. «Ардшининвестбанк» начал обслуживать международные системы денежных переводов Coinstar и Blizko.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, отмеченные системы обслуживают переводы в долларах США, российских рублях и евро.
Председатель правления банка Нерсес Караманукян по этому поводу отметил, что «Ардшининвестбанк» является одним из немногих армянских банков, сотрудничающих со столь большим количеством систем денежных переводов. В числе систем денежных переводов, с которыми работает банк, Contact, MoneyGram, Migom, «Быстрая Почта», Intel Express и RIA.