ՀՀ ընկերությունները կարող են մասնակցել HSBC խմբի նախաձեռնած EBA մրցանակաբաշխությանը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանյան ընկերությունները կարող են մասնակցել “Էյչ-Էս-Բի-Սի” Խմբի հովանավորած European Business Awards մրցանակաբաշխությանը:
European Business Awards 2010թ. մրցանակաբաշխությանը (ԵԲՄ) կարող են մասնակցել ինչպես ԵՄ անդամ-երկրների, այնպես էլ այն երկրների ներկայացուցիչները, որտեղ գործում են “Էյչ-Էս-Բի-Սի” առեւտրավարկային ծառայությունների ստորաբաժանումները  (Վրաստան, Հայաստան, Ղազախստան, Ռուսաստան եւ Իսրայել):
ԵԲՄ-ին մասնակցելու համար Հայաստանում գործող կազմակերպությունները դիմումներ կարող են ներկայացնել մինչեւ 2010թ. ապրիլի 16-ը:
Հայաստանը ներկայացնող 25 կազմակերպություններ կընտրվեն որպես երկրի հաղթողներ եւ կկարողանան մրցել Պատվո Ժապավեն մրցանակի (Ruban d'Honneur) համար` նոյեմբերին կայանալիք պաշտոնական արարողության ժամանակ:
Բոլոր ցանկացող կազմակերպությունները կարող են զանգահարել + 37410  515157, 515 063 հեռախոսահամարներով, կամ գրել հետևյալ էլեկտրոնային հասցեով` cmb.armenia@hsbc.com:

Армянские компании смогут принять участие в церемонии EBA, организованной группой HSBC
Ереван/Медиамакс/. Армянские компании могут принять участие в церемонии награждения European Business Awards (EBA), спонсируемой группой HSBC.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «Эйч-Эс-Би-Си Банк Армения», в церемонии награждения European Business Awards 2010 примут участие как представители стран-участниц ЕС, так и компаний тех стран, где функционируют подразделения торгово-кредитных услуг «Эйч-Эс-Би-Си» - Грузия, Армения, Казахстан, Россия и Израиль.
Для участия в European Business Awards действующие в Армении компании могут представлять заявки до 16 апреля 2010 года.
Представляющие Армению 25 компаний будут выбраны в качестве победителей от страны и получат возможность бороться за награду «Лента Чести» (Ruban d'Honneur) в ходе намеченной на ноябрь 2010 года официальной церемонии.
Все желающие компании могут обращаться в «Эйч-Эс-Би-Си Банк Армения» по телефонам 515157, 515 063, либо послать сообщение на электронный адрес: cmb.armenia@hsbc.com.