MoneyGram-ը “Արդշինինվեստբանկը” ճանաչել է ամենահուսալի հայկական բանկ
Երեւան /Մեդիամաքս/. MoneyGram միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգը “Արդշինինվեստբանկին” հանձնել է հավաստագիր, որում նրան ճանաչել է “ամենահուսալի հայկական բանկը”:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “Արդշինինվեստբանկի” մամուլի ծառայությունում, բանկի վարչության նախագահ Ներսես Կարամանուկյանն այդ առթիվ ասել է, որ “MoneyGram համակարգի շնորհած հավաստագիրը պարտավորեցնում է մեզ շարունակել մնալ հուսալի եւ վստահելի բանկ ոչ միայն մեր արտերկրի գործընկերների, այլեւ մեր բոլոր հաճախորդների համար”:
Մամուլի ծառայությունում նշել են, որ “Արդշինինվեստբանկը” MoneyGram-ի հետ համագործակցում է կազմավորման օրվանից եւ դրամական փոխանցումների համակարգի հետ համատեղ իր հաճախորդների համար պարբերաբար կազմակերպում է ակցիաներ:

MoneyGram признала «Ардшининвестбанк» самым надежным армянским банком
Ереван /Медиамакс/. Международная система денежных переводов MoneyGram вручила «Ардшининвестбанку» сертификат, в котором признала его «самым надежным армянским банком».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «Ардшининвестбанка», председатель правления банка Нерсес Караманукян сказал по этому поводу, что «сертификат MoneyGram обязывает нас оставаться надежным банком не только для наших иностранных партнеров, но и для всех наших клиентов».
В пресс-службе отметили, что «Ардшининвестбанк» сотрудничает с Moneygram со дня своего основания и периодически организует совместные с системой денежных переводов  акции для клиентов.