Հրապարակվել են “Ես հաղթահարում եմ ճգնաժամը” մրցույթի լավագույն աշխատանքները
Երեւան /Մեդիամաքս/. Banks.am-ում հրապարակվել են “Ես հաղթահարում եմ ճգնաժամը” ուսանողական ռեֆերատների մրցույթի լավագուն աշխատանքները: Մրցույթը կազմակերպվել էր “Մեդիամաքս” գործակալության կողմից` ՀՀ կառավարության եւ ԿԲ-ի հետ համագործացկությամբ:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, մրցութային հանձնաժողովի կողմից ընտրված 11 լավագույն աշխատանքները տեղադրված են Banks.am կայքէջի “Մրցույթ” բաժնում` http://www.banks.am/index.php?al=contest հասցեով:
1-ին, 2-րդ եւ 3-րդ տեղը զբաղեցնողների եւ հատուկ մրցանակակիրների անունները կհրապարակվեն մայիսի 5-ին կայանալիք միջոցառման ընթացքում, որին կմասնակցեն ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը եւ Կենտրոնական բանկի նախագահ Արթուր Ջավադյանը:
Ուսանողների համար հատուկ մրցանակներ են սահմանել Telcell վճարային համակարգը, “Լիկվոր” դեղագործական ընկերությունը, “Արմենբրոկ” ներդրումային ընկերությունը եւ “Գրանթ Թորնթոն Ամիօ” աուդիտորական-խորհրդատվական ընկերությունը:

Опубликованы лучшие работы конкурса студенческих рефератов «Я побеждаю кризис»
Ереван /Медиамакс/. На портале Banks.am опубликованы лучшие работы конкурса студенческих рефератов «Я побеждаю кризис», организованного агентством Медиамакс в сотрудничестве с Правительством и ЦБ Армении.
Как сообщает агентство Медиамакс, 11 лучших работ, отобранных специальной конкурсной комиссией, размещены на портале Banks.am в разделе «Конкурс» по адресу http://www.banks.am/index.php?al=contest.
Обладатели 1-го, 2-го и 3-мест и специальных призов будут названы 5 мая в ходе церемонии, в которой примут участие премьер-министр Армении Тигран Саргсян и преседатель Центрального банка Артур Джавадян.
Специальные призы для студентов учредили платежная система Telcell, фармацевтическая компания «Ликвор», инвестиционная компания «Арменброк» и аудиторско-консалтинговая компания «Грант Торнтон Амио».