“Կասկադ Բանկն” իջեցրել է առեւտրային վարկերի բազային տոկոսադրույքը
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Կասկադ Բանկն” իջեցրել է առեւտրային վարկերի բազային տոկոսադրույքը` նախկին 18%-ի փոխարեն սահմանելով 15%:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ գործակալությանը տեղեկացրել են “Կասկադ Բանկի” մարքեթինգի բաժնում, տոկոսադրույքի զգալի նվազեցում է կատարվել նաեւ մինչեւ 50 000 ԱՄՆ դոլարով եւ եվրոյով տրամադրվող առեւտրային վարկերի դեպքում` կազմելով, համապատասխանաբար, 20% եւ 18%` նախկինում գործող 24% եւ 22%-ի փոխարեն:
Դրամով ավանդների համար սահմանվել է տարեկան մինչեւ 15.5% տոկոսադրույք: Բացի այդ, նորացվել են “Կասկադ” ավանդի պայմանները, որոնց համաձայն` երկու ամիսը մեկ անգամ բարձրանում է ավանդի եկամտաբերությունը, եւ ավանդատուին հնարավորություն է ընձեռնվում պահպանել կուտակված տոկոսները` այն ժամկետից շուտ ընդհատելու դեպքում:
Ընդլայնվել են նաեւ “Կասկադ Բանկի” քարտատերերի հնարավորությունները. այսուհետ նրանք կարող են օգտվել մինչեւ 50% զեղչից 177 առեւտրի եւ սպասարկման կետերում:

«Каскад Банк» снизил базовую процентную ставку бизнес-кредитов
Ереван /Медиамакс/. «Каскад Банк» снизил базовую процентную ставку бизнес-кредитов с 18 до 15 % годовых.
Как сообщили Медиамакс в отделе маркетинга «Каскад Банка», снижена также процентная ставка бизнес-кредитов объемом до 50.000 долларов и евро, которая составляет, соответственно 20 % и 18 %  вместо действовавших ранее 24 % и 22 %.
Для вкладов в драмах установлена процентная ставка до 15.5 % годовых. Кроме того, обновлены условия вклада «Каскад», согласно которым раз в 2 месяца повышается доходность вклада, а в случае прерывания депозитного соглашения раньше срока, вкладчик имеет возможность сохранить накопленные проценты.
Расширены также возможности для держателей пластиковых карт «Каскад Банка» - отныне они могут получать скидки в размере до 50 % в 177-и торговых точках и компаниях, занятых в сфере обслуживания.