Հաճախորդների շնորհակալության օր Գյումրիում․ IDBank
IDBank-ի՝ հաճախորդներին անառիթ շնորհակալություն հայտնելու եւ անակնկալներ մատուցելու օրն այս անգամ Գյումրիի մասնաճյուղում էր։ Արդեն ավանդույթ դարձած Շնորհակալության օրը մարզերում անցկացնելը հաճախորդներին ավելի մոտ լինելու բանկի առաքելության մի մասն է։
IDBank-ի հաճախորդների փորձառության կառավարման բաժնի ղեկավար Սեդա Ավագյանի խոսքով՝ նախաձեռնության հենց առաջին օրվանից դրական կարծիքներն ու արձագանքը մեծ էին ինչպես հաճախորդների, այնպես էլ բոլոր մասնաճյուղերի աշխատակիցների կողմից․
«Մենք ուզում ենք, որ յուրաքանչյուր հաճախորդ զգա, թե որքան ենք կարեւորում նրանց հետ համագործակցությունը, ուզում ենք շնորհակալություն հայտնել, որ ընտրում են հենց մեզ։ Ուրախ ենք, որ Շնորհակալության օրը տանում ենք արդեն նաեւ մարզեր, նախորդն Արմավիրում էր, այս անգամ Շիրակի մարզում ենք եւ շուտով նաեւ Լոռի ենք գնալու։ Թվային զարգացմանը զուգահեռ մենք, միեւնույն է, մեծ կարեւորություն ենք տալիս հաճախորդների հետ իրական շփմանը»:
Հերթական գործարքն իրականացնելու համար մասնաճյուղ եկած հաճախորդներին սպասում էին հաջողակ անիվը, որը պտտելով նրանք շահում էին idcoin-ներ (1 idcoin = 1 դրամ), քաղցր հյուրասիրությունն ու սովորականից տարբերվող յուրահատուկ, տոնական մթնոլորտը։
«Մենք ունենք բազմաթիվ հաճախորդներ, որ միշտ նախընտրում են սպասարկվել հենց մասնաճյուղում՝ իրական շփման պայմաններում, ուրախ ենք, որ կարող ենք այսօր նրանց անակնկալ մատուցել, եւս մեկ անգամ այս ձեւաչափով շնորհակալություն հայտնել մեզ ընտրելու համար։ Գյումրիի մասնաճյուղն ամեն օր բացման պահից ակտիվ է․ մենք սպասարկում ենք ոչ միայն քաղաքի, այլեւ հարակից համայնքների բնակիչներին, եւ անում ենք ամեն ինչ, որ մեր սպասարկումը միշտ լինի ամենաբարձր որակով ու մեր հաճախորդների կարիքներին համապատասխան», - ասել է Գյումրիի մասնաճյուղի կառավարիչ Վահան Մանուկյանը:
Հաճախորդների շնորհակալության օրը կշարունակի անակնկալներ մատուցել տարբեր մարզերի մասնաճյուղերի հաճախորդներին, խոստանում են IDBank-ից։

04.06.2026 | 16:33 Главная страница / Новости /
На этот раз День благодарности клиентам и приятных сюрпризов прошел в филиале IDBank в Гюмри. Проведение уже ставшего традиционным Дня благодарности в регионах является частью миссии банка быть ближе к своим клиентам и укреплять с ними долгосрочные отношения.
По словам руководителя отдела управления клиентским опытом IDBank Седы Авагян, с самого начала инициативы она получила исключительно положительный отклик как со стороны клиентов, так и сотрудников банка.
«Мы хотим, чтобы каждый клиент чувствовал, насколько мы ценим сотрудничество с ним. Для нас важно поблагодарить клиентов за доверие и выбор IDBank. Мы рады, что теперь проводим Дни благодарности и в регионах. Предыдущая встреча состоялась в Армавире, сегодня мы в Ширакской области, а совсем скоро отправимся и в Лорийскую область. Несмотря на активное развитие цифровых сервисов, мы по-прежнему придаем большое значение живому общению с клиентами».
Клиентов, посетивших филиал для совершения очередной банковской операции, ждали колесо удачи с возможностью выиграть idcoin (1 idcoin = 1 AMD), сладкие угощения и особая праздничная атмосфера, отличавшая этот день от обычных рабочих будней.
«У нас много клиентов, которые по-прежнему предпочитают получать обслуживание непосредственно в филиале и ценят живое общение. Мы рады, что сегодня смогли приятно удивить их и еще раз поблагодарить за доверие и выбор нашего банка. Наш филиал в Гюмри активно работает с первых часов каждого рабочего дня. Мы обслуживаем не только жителей города, но и клиентов из близлежащих населенных пунктов, делая все возможное, чтобы обеспечивать высокий уровень сервиса и максимально соответствовать потребностям наших клиентов», - отметил управляющий филиалом в Гюмри Ваган Манукян.
День благодарности клиентам продолжит радовать сюрпризами клиентов филиалов банка в различных регионах Армении.