Յունիստրիմ x easywallet. Ռուսաստանից փոխանցումների նոր տարբերակ
«Իզի Փեյ» եւ «Յունիստրիմ» ընկերությունների համագործակցության շնորհիվ այժմ հնարավոր է ստանալ դրամական փոխանցումներ «Юнистрим Денежные Переводы» հավելվածից easywallet հավելվածի հաշվին վայրկյանների ընթացքում։
Փոխանցման պայմանները՝
• 0% միջնորդավճար easywallet-ի օգտատիրոջ համար
• Գործարքի սահմանաչափ՝ 100 ռուբլուց 150 000 ռուբլի
• Օրական գործարքների առավելագույն քանակ՝ 5
• Առանց ամսական սահմանաչափի
Փոխանցումները հնարավոր է իրականացնել ինչպես «Յունիստրիմ»-ի հավելվածից, այնպես էլ «Յունիստրիմ»-ի եւ վերջինիս հետ համագործակցող բանկերի սպասարկման սրահներից։
«Յունիստրիմ»-ի հավելվածից փոխանցում կատարելու համար անհրաժեշտ է՝
1․ Սեղմել «Отправить перевод» կոճակը
2․ Ընտրել «Армения» եւ «По номеру телефона»
3․ Ընտրել «easywallet»
4․ Մուտքագրել ստացողի՝ easywallet-ում գրանցված հեռախոսահամարը
5․ Մուտքագրել փոխանցվող գումարը ռուբլիով
6․ Ընտրել վճարման միջոցը, սեղմել «Продолжить» եւ «Подтвердить»:
Գումարը կմուտքագրվի easywallet հավելվածի հաշվին հաշված վայրկյաններում։
easywallet հաշվին փոխանցումներ ստանալու համար անհրաժեշտ է լինել easywallet-ի նույնականացված օգտատեր, ունենալ կցված բանկային քարտ կամ հավելվածում բացված անվճար բանկային հաշիվ։ EasyPay-ը ներկայացնում է նաեւ Ռուսաստանից փոխանցումներ ստանալու այլ եղանակներ։
«Իզի Փեյ» ընկերության մասին
«Իզի Փեյ»-ը ՀՀ առաջատար ֆինտեխ ընկերություններից է, որը հիմնադրվել է 2014 թվականին։ Ընկերության նպատակն է պարզեցնել մարդկանց ֆինանսական կյանքը՝ առաջարկելով պարզ լուծումներ վճարումների ու դրամական փոխանցումների համար։ Իր 4200+ տերմինալներում եւ easywallet հավելվածում կան 1000+ վճարատեսակներ․ հնարավոր է վճարել բժշկական, պետական, ապահովագրական, նոտարական, կոմունալ եւ այլ ծառայությունների համար, կատարել նվիրատվություններ, մեքենային առնչվող վճարումներ ու վարկի մարումներ, կատարել ու ստանալ դրամական փոխանցումներ, գնել միջոցառումների տոմսեր, ստանալ օնլայն վարկ եւ ավելին։ Ընկերության մասին ավելին ներկայացված է www.easypay.am պաշտոնական կայքում։
«Յունիստրիմ» ընկերության մասին
«Յունիստրիմ»-ը դրամական արագ փոխանցումների միջազգային համակարգ է, որը շուկայի առաջատարներից է Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ երկրներում: Գործելով 2001 թվականից՝ համակարգը համադրում է բազմամյա փորձը ժամանակակից տեխնոլոգիաների հետ. 2016 թվականից «Յունիստրիմ»-ի հաճախորդները կարող են առցանց փոխանցումներ կատարել կայքի եւ բջջային հավելվածի միջոցով: Ընկերության մասին ավելին հնարավոր է իմանալ www.unistream.ru պաշտոնական կայքում:

21.01.2026 | 11:52 Главная страница / Новости /
Благодаря сотрудничеству компаний «Изи Пей» и «Юнистрим», теперь можно получать денежные переводы из приложения «Юнистрим Денежные Переводы» на счёт приложения easywallet в течение считанных секунд.
Условия перевода:
• Комиссия 0% для пользователя easywallet
• Лимит транзакции: от 100 до 150 000 рублей
• Максимальное количество транзакций в день: 5
• Без месячного лимита
Переводы можно осуществлять как из приложения «Юнистрим», так и в пунктах обслуживания «Юнистрим» и банков-партнёров.
Шаги, необходимые для совершения перевода из приложения «Юнистрим»:
1.Нажать кнопку «Отправить перевод»
2. Выбрать «Армения» и «По номеру телефона»
3. Выбрать «easywallet»
4. Ввести номер телефона получателя, зарегистрированный в easywallet
5. Ввести сумму перевода в рублях
6. Выбрать способ оплаты, нажать «Продолжить» и «Подтвердить».
Деньги поступят на счёт easywallet в течение нескольких секунд.
Для получения переводов на счёт easywallet необходимо быть верифицированным пользователем easywallet, иметь привязанную банковскую карту или открытый в приложении бесплатный банковский счёт. EasyPay представляет также и другие способы получения переводов из России.
О компании «Изи Пей»
«Изи Пей» - одна из ведущих финтех-компаний РА, основанная в 2014 году. Цель компании - упростить финансовую жизнь людей, предлагая простые решения для платежей и денежных переводов. В её 4200+ терминалах и приложении easywallet доступно 1000+ платежей: можно оплачивать медицинские, государственные, страховые, нотариальные, коммунальные и другие услуги, делать пожертвования, совершать платежи, связанные с автомобилем, погашать кредиты, совершать и получать денежные переводы, покупать билеты на мероприятия, получать онлайн кредиты и многое другое. Больше информации о компании представлено на официальном сайте www.easypay.am/ru
О компании «Юнистрим»
«Юнистрим» - международная система быстрых денежных переводов, являющаяся одним из лидеров рынка в России и странах СНГ. Работая с 2001 года, система успешно сочетает многолетний опыт с современными технологиями: с 2016 года клиентам доступны онлайн переводы через сайт и мобильное приложение. О компании можно узнать больше на официальном сайте www.unistream.ru.