Արտյոմ Ղազարյանը նշանակվել է «Telcell» ընկերության գլխավոր տնօրեն
«Թել-Սել» ընկերության տնօրենների խորհրդի որոշմամբ` ընկերության գլխավոր տնօրեն է նշանակվել Արտյոմ Ղազարյանը: Մինչ այդ նա զբաղեցնում էր ընկերության կոմերցիոն տնօրենի պաշտոնը:
Արտյոմ Ղազարյանը ծնվել է 1979 թվականին Գյումրի քաղաքում։
1997-2003թթ. սովորել է Երեւանի պետական համալսարանում եւ ստացել մագիստրոսի աստիճան:
2003-2006թթ. սովորել է Գիտությունների ազգային ակադեմիայի ասպիրանտուրայում՝ ստանալով գիտությունների թեկնածուի գիտական աստիճան:
2003-2006թթ. աշխատել է «Շանթ» հեռուստաընկերությունում որպես ծրագրերի բաժնի ղեկավար:
2008-2010թթ. աշխատել է «ԱրմենՏել» ընկերությունում որպես մարքեթինգի մասնագետ:
2010-2022թթ. «ԱԿԲԱ» բանկում զբաղեցրել է տարբեր պաշտոններ, այդ թվում`  մարքեթինգի վարչության պետի:
2022թ․ սեպտեմբերին միացել է «Թել-Սել»-ի թիմին:
Արտյոմ Ղազարյանը մասնագիտական վերապատրաստումներ է անցել ԱՄՆ-ում, Մեծ Բրիտանիայում, Ավստրիայում, Իտալիայում եւ Վրաստանում:
2023-ի ռեբրենդավորումից հետո «Թել-Սել» ընկերությունը դիրքավորվում է որպես Հայաստանի վճարահաշվարկային ազգային օպերատոր եւ համարվում է ոլորտի առաջատարներից մեկը: «Թել-Սել»-ի էկոհամակարգում առկա են ամենատարբեր պրոդուկտներ բիզնեսների ու օգտատերերի համար, որոնց թվում կարեւորագույն տեղ է զբաղեցնում Telcell Wallet-ը՝ ներկա պահին Հայաստանում ամենաշատ ներբեռնվող հավելվածներից մեկը։ Telcell Wallet-ում յուրաքանչյուրը կարող է օգտվել 600-ից ավելի ծառայությունից։ Ներկայում ընկերությունն իր էկոհամակարգում ունի ավելի քան 4500 տերմինալ եւ 4000-ից ավելի գործընկեր:

Артём Казарян назначен генеральным директором компании «Telcell»
Решением совета директоров компании «Telcell» генеральным директором компании назначен Артём Казарян. До этого он занимал должность коммерческого директора компании.
Артём Казарян родился в 1979 году в городе Гюмри.
1997-2003 гг. учился в Ереванском государственном университете и получил степень магистра.
2003-2006 гг. учился в аспирантуре Национальной академии наук, получив научную степень кандидата наук.
2003-2006 гг. работал в телекомпании «Шант» руководителем программного отдела.
2008-2010 гг. работал в компании «АрменТел» специалистом по маркетингу.
2010-2022 гг. занимал различные должности в «АКБА» банке, в том числе должность главы департамента маркетинга.
В сентябре 2022 г. присоединился к команде «Telcell».
Артём Казарян прошел профессиональную переподготовку в США, Великобритании, Австрии, Италии и Грузии.
После ребрендинга в 2023 году, компания «Telcell» позиционируется как платежно-расчетный национальный оператор Армении и считается одним из лидеров в этой сфере. В экосистеме «Telcell» имеются различные продукты для бизнесов и пользователей, среди которых самое важное место занимает Telcell Wallet - одно из самых скачиваемых приложений в Армении в настоящее время. В Telcell Wallet каждый может приобрести билеты на разные мероприятия и воспользоваться более чем 600 услугами. На данный момент компания имеет в своей экосистеме более 4500 терминалов и свыше 4000 партнеров.