“Ամերիաբանկը” մասնաճյուղ է բացել Ստեփանակերտում
Երեւան /Մեդիամաքս/. Այսօր “Ամերիաբանկն” իր առաջին մասնաճյուղն է բացել Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության (ԼՂՀ) տարածքում##:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են բանկի մամլո ծառայությունում, “մասնաճյուղի բացումը նշանավորում է առաջին ներդրումային բանկի մուտքը ԼՂՀ”:
“Ստեփանակերտ” մասնաճյուղում տրամադրվող ծառայությունների շրջանակը, սպասարկման եւ տեխնիկական ապահովածության որակը կհամապատասխանի միջազգային ամենաբարձր չափանիշներին”, - ասել են “Ամերիաբանկում”, նշելով, որ “Ստեփանակերտ” մասնաճյուղը ծառայություններ է մատուցելու ինչպես կորպորատիվ հաճախորդներին, այնպես էլ ֆիզիկական անձանց:
Էլեկտրոնային օն-լայն համակարգը ուղիղ կապ կապահովի բանկի ղարաբաղյան եւ երեւանյան գրասենյակների միջեւ:

«Америабанк» открыл филиал в Степанакерте
Ереван /Медиамакс/. «Америабанк» открыл сегодня свой первый филиал на территории Нагорно-Карабахской Республики (НКР)##.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе банка, «открытие филиала знаминует выход первого инвестиционного банка Армении на рынок НКР».
«Банковские услуги, техническое оснащенность и уровень обслуживания в степанакертском филиале будут соответствовать самым высоким международным стандартам», - сказали в «Америбанке», отметив, что филиал «Степанакерт» будет предоставлять услуги как корпоративным клиентам, так и для физическим лицам.