Նոր հիփոթեքային վարկ Յունիբանկից՝ Diamond Hills-ում բնակարան գնելու համար
Յունիբանկն առաջարկում է հատուկ հիփոթեքային վարկ Երեւանում՝ Diamond Hills պրեմիում կարգի բնակելի համալիրում, բնակարան ձեռքբերելու համար:
Ինչպես տեղեկացրել են բանկում, վարկի գումարը կազմում է մինչեւ 75 մլն դրամ, ժամկետը՝ 120-180 ամիս, տոկոսադրույքը՝ 10,9% տարեկան, կանխավճարը՝ նվազագույնը 10%: Գործում է եկամտահարկի վերադարձի մասին օրենքը:
«Diamond Hills համալիրը կառուցվում է Նորքի Արմենակյան-Հովսեփյան խաչմերուկում: Այն բազմաֆունկցիոնալ, հարմարավետ, երեք մասնաշենքից բաղկացած բնակելի համալիր է, ճարտարապետական ժամանակակից լուծումներով եւ պատուհանից բացվող գեղեցիկ տեսարաններով»,- նշված է հաղորդագրության մեջ:

Юнибанк запустил новый ипотечный кредит для покупки квартиры в Diamond Hills
Юнибанк предлагает специальный ипотечный кредит для желающих приобрести квартиру в ереванском жилом комплексе премиум-класса Diamond Hills.
Покупатель жилья в Diamond Hills может оформить в Юнибанке ипотеку на срок от 120-и до 180-и месяцев с минимальным взносом в размере 10%. Процентная ставка составляет 10,9% годовых. Банк предоставляет до 75 млн драмов. Можно оформить возврат подоходного налога.
«Комплекс Diamond Hills строится в Ереване, в самой оживленной части района Норк - на перекрестке ул. Арменакян - Овсепян. Это многофункциональный, комфортабельный жилой комплекс, состоящий из трех корпусов, с современной архитектурой и выразительными видами из окон»,- отмечается в сообщении.