Օվերչուկը կժամանի Երեւան՝ մասնակցելու միջկառավարական հանձնաժողովի նիստին
Դեկտեմբերի 21-22-ը Երեւանում կկայանա Հայաստանի եւ Ռուսաստանի միջեւ տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի նիստը։
Ռուսաստանյան պատվիրակությունը կգլխավորի ՌԴ փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկը, ՏԱՍՍ-ին հայտնել են փոխվարչապետի աշխատակազմում։
«Դեկտեմբերի 21-22-ը, ըստ նախատեսված ժամանակացույցի, Երեւանում կկայանա Ռուսաստանի Դաշնության եւ Հայաստանի Հանրապետության միջեւ տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի հերթական՝ 20-րդ նիստը։ ՌԴ միջգերատեսչական պատվիրակությունը կգլխավորի հանձնաժողովի համանախագահ, փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկը»,- ասված է հաղորդագրության մեջ։

Оверчук прибудет в Ереван для участия в заседании межправкомиссии
Заседание межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству России и Армении пройдет в Ереване 21-22 декабря.
Российскую делегацию возглавит заместитель председателя правительства РФ Алексей Оверчук, сообщили ТАСС в секретариате вице-премьера.
«21-22 декабря, согласно запланированному графику, в Ереване состоится очередное 20-ое заседание межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Российской Федерацией и Республикой Армения. Российскую межведомственную делегацию возглавит сопредседатель комиссии, заместитель председателя правительства Алексей Оверчук», - говорится в сообщении.