“Ավանգարդ Ինվեստը” հայտարարել է իր վարկային ծառայությունների տրամադրման մեկնարկի մասին
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Ավանգարդ Ինվեստ” ունիվերսալ վարկային## կազմակերպությունը հայտարարել է իր վարկային ծառայությունների տրամադրման մեկնարկի մասին:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “Ավանգարդ Ինվեստում”, առեւտրային եւ սպառողական վարկերը կտրամադրվեն մինչեւ 3 տարի ժամկետով` 18-22% տարեկան տոկոսադրույքով: Ընկերությունը նաեւ տրամադրում է հիփոթեքային վարկեր` բնակելի եւ առեւտրային նշանակության անշարժ գույքի վերանորոգման նպատակով` տարեկան 15-18% տոկոսադրույքով:
“Ավանգարդ Ինվեստը” նաեւ իրականացնում է “Ավանգարդ Մոթորսի” կողմից Հայաստանում ներկայացված Mercedes-Benz ապրանքանիշի մեքենաների ավտովարկավորում` տարեկան 11% տոկոսադրույքով եւ մինչեւ 3 տարի մարման ժամկետով:

«Авангард Инвест» объявила о запуске своих кредитных услуг
Ереван /Медиамакс/. Универсальная кредитная организация «Авангард Инвест» объявила о запуске своих кредитных услуг##.
Как сообщили сегодня Медиамакс в «Авангард Инвест», бизнес- и потребительские кредиты будут выдаваться сроком до 3 лет, с годовой ставкой в 18-22 %. Компания также предоставляет ипотечные кредиты для ремонта жилой и коммерческой недвижимости с годовой ставкой в 15-18 %.
«Авангард Инвест» также осуществляет автокредитование для покупки автомашин Mercedes Benz, представленных в Армении компанией «Авангард Моторс», с годовой ставкой в 11 % и сроком погашения до 3 лет.