ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը Renault Armenia-ի հետ առաջարկում է ավտովարկավորման շահավետ պայմաններ
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը եւ Renault Armenia-ն հայտարարում են համագործակցության նոր ծրագրի մասին։ Բարելավված հատուկ պայմաններով ավտովարկավորման շրջանակներում հաճախորդներին առաջարկվում են վարկավորման արտոնյալ պայմաններ, ինչպես նաեւ՝ վարկի ձեւակերպման հարմար եւ արագ գործընթաց։
«Հոգ տանելով հաճախորդների մասին՝ վարկի գործողության ողջ ընթացքում Բանկի կողմից իրականացվում է ավտոմեքենայի ԿԱՍԿՈ ապահովագրություն, ինչպես նաեւ վարկառուի ապահովագրություն դժբախտ պատահարներից: Հայտը ներկայացնելու համար կարիք չկա այցելել Բանկի մասնաճյուղեր. վարկի ձեւակերպումը կատարվում է տեղում՝ անմիջապես ավտոսրահում»,- հայտնում են Բանկից։
ՎՏԲ-Հայաստանից նաեւ հայտնում են, որ Renault Armenia-ի հետ համագործակցության հատուկ ծրագրի շրջանակներում ավտովարկի տրամադրման որոշումը կայացվում է 5 ժամվա ընթացքում, իսկ վարկառուից պահանջվում է փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով ավտովարկ կարող եք ձեւակերպել սկսած 10% կանխավճարից, տարեկան 9,9% -11,9% տոկոսադրույքով (փաստացի տոկոսադրույք` 15,6% -20,6%), 1 միլիոնից մինչեւ 28 միլիոն ՀՀ դրամ գումարի չափով, 1-ից մինչեւ 5 տարի մարման ժամկետով»,- ասվում է Բանկի հաղորդագրության մեջ:
Ավտովարկի հայտ կարող են ներկայացնել 21-ից մինչեւ 65 տարեկան բոլոր ՀՀ ռեզիդենտները։ Ավտովարկավորման հատուկ պայմանները գործում են 2019-2020թթ. արտադրության ավտոմեքենաներ ձեռք բերելու դեպքում։
Առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Բանկի պաշտոնական կայքում եւ զանգահարելով Բանկի Կոնտակտային Կենտրոն` 87-87 հեռախոսահամարով, կամ այցելելով ավտոսրահի պաշտոնական կայք եւ զանգահարելով 010 247599 հեռախոսահամարով:

Банк ВТБ (Армения) совместно с Renault Armenia предлагают самые выгодные условия автокредитования на рынке
04.08.2020 | 13:43 Главная страница / Новости /
Банк ВТБ (Армения) и Renault Armenia объявляют о новой программе сотрудничества – автокредитование по специальным улучшенным условиям, в рамках которого клиентам предлагаются льготные условия кредитования, а также удобный и быстрый процесс оформления кредита.
Заботясь о своих клиентах, на весь срок кредита Банк осуществляет КАСКО страхование автомобиля, а также страхование заемщика от несчастных случаев.
Для подачи заявки нет необходимости посещать филиалы Банка – оформление автокредита осуществляется на месте - прямо в автосалоне.
В рамках специальной программы сотрудничества с Renault Armenia решение о выдачи кредита на автомобиль принимается в течение 5 часов, при этом требуется минимальный пакет документов от заемщика.
Оформить автокредит можно с предоплатой всего 10%, по ставке 9,9%-11,9% годовых (эффективная ставка 15,6%-20,6%) на сумму от 1 млн. до 28 млн. драмов, со сроком погашения от 1 до 5 лет. Заявку на автокредит могут подать все резиденты Армении в возрасте от 21 года до 65 лет.
Специальные условия автокредитования действуют при покупке автомобилей производства 2019-2020гг.
Более подробную информацию о продукте можно получить на официальном сайте Банка https://www.vtb.am/ru/credits/avtomek-enaneri-varker-rheno-armenia-gortsakalowt-yan-het и позвонив в Контактный центр Банка по номеру 87-87 или посетив официальный сайт автосалона www.renault.am и позвонив по номеру 010 247599.