“Արեգակը” սկսել է տրամադրել ավտո եւ սպառողական վարկեր
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Արեգակ” ունիվերսալ վարկային կազմակերպությունը հայտարարել է## ավտո եւ սպառողական վարկերի տրամադրման մեկնարկի մասին:
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են “Արեգակի” մարկետինգի բաժնում, ավտովարկերը տրամադրվելու են ռուսական եւ այլ արտասահմանյան արտադրության ինչպես նոր, այնպես էլ օգտագործված ավտոմեքենաների ձեռք բերման համար:
Ավտովարկի առավելագույն գումարը կկազմի 10 մլն դրամ, մարման ժամկետը` մինչեւ 72 ամիս, տարեկան տոկոսադրույքը` 13%-18%:
Սպառողական վարկերի առավելագույն գումարը կկազմի 3.5 մլն դրամ, մարման ժամկետը` մինչեւ 48 ամիս, տարեկան տոկոսադրույքը `22%:

«Арегак» начала выдавать авто- и потребительские кредиты
Ереван /Медиамакс/. Универсальная кредитная организация «Арегак» объявила о начале авто- и потребительского кредитования##.
Как сообщили сегодня Медиамакс в отделе маркетинга «Арегак», автокредиты будут предоставляться для приобретения как новых, так и подержанных автомобилей российского и нероссийского производства. Максимальная сумма автокредита составит 10 млн драмов, срок погашения - до 72-х месяцев, процентная ставка – 13-18 % годовых.
Максимальная сумма потребительских кредитов составит 3,5 млн драмов, срок погашения - до 48-и месяцев, процентная ставка – 22 % годовых.