«Բիզնեսը կարանտինում»՝ նոր նախագիծ RBC-ից
Ռուսաստանյան RBC տեղեկատվական հոլդինգն իր Instagram-ում գործարկում է «Բիզնեսը կարանտինում» ուղիղ միացումների շարքը, որտեղ առաջատար ռուսաստանցի գործարարները կպատմեն, թե ինչ է տեղի ունենում տնտեսությունում, կամ իրենց գործընկերների եւ մրցակիցների մոտ։
Գործարարները կպատմեն՝ ինչպես են իրենց ընկերությունները հաղթահարում վարակն ու ճգնաժամը, ինչին են պատրաստվում եւ հույս ունեն արդյոք օգնություն ստանալ պետությունից։
Նախագծի առաջին հյուրը կլինի Ginza Project ռեստորանային հոլդինգի գործընկեր եւ գլխավոր տնօրեն Մաքսիմ Պոլզիկովը։ Մարտի 27-ին՝ Մոսկվայի ժամանակով 12:00-ին, նա կպատմի, թե ինչպես են ռեստորանները նախատեսում հաղթահարել ժամանակավոր դժվարությունները եւ պահպանել իրենց հաճախորդներին։

«Бизнес на карантине» - новый проект от РБК
Российский мультимедийный холдинг РБК запускает в своем Instagram серию прямых включений «Бизнес на карантине», в которых ведущие российские бизнесмены расскажут о том, что, по их мнению, происходит в экономике, у партнеров и конкурентов.
В них предприниматели расскажут, как их компании справляются с вирусом и кризисом, к чему они готовятся и надеются ли на помощь государства.
Первым гостем проекта станет партнер и генеральный директор ресторанного холдинга Ginza Project Максим Ползиков. 27 марта в 12:00 мск он расскажет о том, как рестораны планируют пережить временное закрытие и сохранить своих клиентов.