Evocabank-ն ընկերություններին աշխատավարձային քարտերի առաջարկ է ներկայացնում
Առաջարկն այն ընկերությունների համար է, որոնք փնտրում են իրենց ամենահարմար տարբերակն աշխատակիցների աշխատավարձերը վճարելու համար։
«Evocabank-ի քարտերի միջոցով աշխատակիցներն իրենց աշխատավարձերը կստանան ավելի ժամանակակից, հարմարավետ եւ անվտանգ եղանակով, իսկ ընկերությունները կկրճատեն իրենց թղթաբանությունը՝ խնայելով ժամանակը»,- ասված է հաղորդագրությունում։
Evocabank-ի աշխատավարձային քարտային նախագիծն ունի մի շարք առավելություններ՝
- Աշխատակիցներին տրամադրվում են MasterCard Standard կամ Visa Classic միջազգային վճարային չիպային քարտեր, որոնք հնարավոր է օգտագործել Հայաստանում եւ ամբողջ աշխարհում, ինչպես նաեւ կատարել օնլայն գնումներ:
Միջազգային քարտերը նախագծի շրջանակում տրամադրվում են ամսական 150 դրամ սպասարկման վճարով:
- Կազմակերպության հիմնադիրներին եւ ղեկավարներին տրամադրվում են MasterCard Gold կամ Visa Gold չիպային քարտեր՝ անվճար, առանց սպասարկման վճարների:
- Ցանկության դեպքում առաջարկում ենք նաեւ վարկային գծեր՝
•    աշխատավարձի մինչեւ 8-ապատիկի չափով՝ աշխատակիցների համար,
•    աշխատավարձի մինչեւ 10-ապատիկի չափով՝ ղեկավարների համար:
Վարկային գծերը տրամադրվում են առանց միջնորդավճարների՝ 15% տարեկան տոկոսադրույքով դրամի համար:
Ընկերության բոլոր աշխատակիցները կկարողանան անվճար օգտվել EvocaTOUCH մոբայլ հավելվածից՝ իրականացնելով ավելի քան 200 տեսակի գործարք՝ արագ եւ հարմարավետ՝ առանց բանկ այցելելու:
«Evocabank-ը նաեւ բացառիկ հնարավորություն է տալիս՝ Ձեր ընկերության աշխատավարձերը վճարել Ձեր ընկերության դիզայնով, լոգոյով եւ բրենդինգով քոբրենդային ArCa քարտերով։ Քարտերը կարելի է օգտագործել Հայաստանում գնումներ եւ վճարումներ կատարելու համար։
Կարեւորելով մեր գործընկերների ցանկությունները՝ մենք ցուցաբերում ենք անհատական մոտեցում յուրաքանչյուր կազմակերպությանը՝ առաջարկելով արտոնյալ սակագներ՝ կախված աշխատակիցների քանակից, գործունեության ոլորտից, աշխատավարձի ֆոնդից եւ այլ գործոններից:
Evocabank-ն արագ, պարզ եւ նորարար ծառայություններ մատուցող բանկ է, որն առանձնանում է տեղեկատվական նորագույն տեխնոլոգիաների ակտիվ կիրառմամբ:
Հիշեցնենք, որ համաձայն ՀՀ աշխատանքային օրենսգրքի՝ 2020թ. հունվարի 1-ից Երեւանում 10 եւ ավելի աշխատող ունեցող ընկերություններում աշխատավարձի վճարումը պարտադիր կատարվում է անկանխիկ»,- ամփոփել են բանկում:

Evocabank предлагает компаниям проект по выдаче зарплатных карт
Данное предложение разработано специально для компаний, которые ищут наиболее удобный способ для выплаты зарплаты сотрудникам.
«При помощи карт Evocabank-а сотрудники компаний будут получать свою зарплату более современным, удобным и безопасным способом, а компании сократят бумажную волокиту, сэкономив время»,- отмечается в сообщении.
Зарплатный проект Evocabank имеет ряд преимуществ:
- Сотрудникам выдаются международные чиповые платежные карты MasterCard Standard или Visa Classic, которые можно использовать как в Армении, так и по всему миру, а также для расчетов при покупках онлайн.
Тариф, установленный за обслуживание международных карт в рамках проекта, составляет всего 150 драмов в месяц.
- Учредителям и руководителям организаций выдаются бесплатные чиповые карты MasterCard Gold или Visa Gold, без взимания платы за обслуживание.
- При желании предлагаем также кредитные линии: для сотрудников организаций – в пределах 8-кратного размера зарплаты, для руководителей – в пределах 10-кратного размера зарплаты.
Кредитные линии предоставляются без взимания комиссии по процентной ставке 15% годовых для кредитов в драмах.
Все сотрудники компании смогут бесплатно пользоваться мобильным приложением EvocaTOUCH, и совершать свыше 200 видов операций, быстро и удобно, без посещения банка.
«Evocabank также дает компаниям  эксклюзивную возможность  выдачи зарплаты сотрудникам компании по кобрендинговым картам ArCa с размещенным на карте логотипом и дизайном данной компании. Карты можно использовать для проведения платежей и оплаты покупок на территории Армении. Учитывая пожелания наших партнеров, мы применяем индивидуальный подход к каждой организации, предлагая льготные тарифы в зависимости от численности сотрудников, сферы деятельности, фонда зарплаты и прочих факторов.
Evocabank предоставляет быстрые, простые и инновационные услуги и выделяется активным применением новейших технологий.
Напомним, что согласно Трудовому кодексу Армении, с 1 января 2020г. в компаниях, функционирующих в Ереване и имеющих 10 и более сотрудников, выдача зарплаты обязательно производится в безналичном порядке»,- подчеркнули в банке.