ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Բերդ» մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր տարածք
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը տեղեկացնում է, որ բանկի «Բերդ» մասնաճյուղը վերաբացվել է նոր՝ ավելի ընդարձակ ու հարմարավետ տարածքում՝ ք. Բերդ,  Մաշտոցի փողոց 26/6 հասցեում:
««Բերդ» մասնաճյուղի բացումը տեղի ունեցավ տոնական տրամադրության ներքո, իսկ ժապավենը կտրեցին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Տնօրինության անդամ Բուրաստան Մովսիսյանը ու Բերդ համայնքի ղեկավար Հարություն Մանուչարյանը:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի լիովին նոր եւ ժամանակակից «Բերդ» մասնաճյուղը հաճախորդներին հնարավորություն կտա օգտվել շուրջօրյա ինքնասպասարկման գոտուց, որտեղ տեղադրված են cash-in բանկոմատ ու վճարային տերմինալ, որոնց միջոցով հաճախորդները կկարողանան համալրել եւ կանխիկացնել իրենց բանկային/քարտային հաշիվները, ավանդները, մարել վարկեր եւ վճարել կոմունալ ու այլ ծառայություններ 24/7 ռեժիմում»,- ասված է հաղորդագրությունում:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Բերդ» մասնաճյուղում հաճախորդները կարող են օգտվել պրոդուկտների եւ ծառայությունների ամբողջ շարքից՝

Филиал Банка ВТБ (Армения) «Берд» переехал в новое помещение
Банк ВТБ (Армения) сообщает, что филиал банка «Берд» открылся в новом, более просторном и комфортном помещении по адресу: г. Берд, ул. Маштоца 26/6.
Открытие филиала «Берд» прошло в праздничной обстановке, а ленту перерезали член Директората Банка ВТБ (Армения) Бурастан Мовсисян и руководитель общины «Берд» Арутюн Манучарян.
«Совершенно новый и современный филиал Банка ВТБ (Армения) «Берд» предоставит своим клиентам возможность пользоваться круглосуточной зоной самообслуживания с банкоматом cash-in и платежным терминалом, которые позволят клиентам пополнять и снимать наличные с банковских/карточных счетов, пополнять вклады, погашать кредиты и осуществлять платежи за коммунальные и другие услуги в режиме 24/7»,- отмечается в сообщении банка.