Հայբիզնեսբանկը գործարկում է «2:0 հօգուտ հաճախորդի» տոնական ակցիան
Հայբիզնեսբանկը «2:0 հօգուտ հաճախորդի» տոնական ակցիայի շրջանակում առաջարկում է «Շտապ» եւ «Մինի» վարկատեսակները, որոնք նախատեսված են իրավաբանական անձանց եւ անհատ ձեռնարկատերերի համար:
«Շտապե՛ք մասնակցել ակցիային եւ ստացե՛ք հնարավորություն առաջին 2 ամիսներն առանց տոկոս վճարելու օգտվել նշված վարկատեսակներից: Ակցիան գործելու է մինչեւ փետրվարի 1-ը»,- հայտնում են բանկից:
«Շտապ» վարկատեսակը տրամադրվում է մի քանի ժամվա ընթացքում՝ առանց բանկի կողմից ֆինանսական վերլուծության, մինչեւ 7 մլն դրամ կամ համարժեք արտարժույթ, անվանական 13-15% տարեկան տոկոսադրույքով (կախված ընտրված արժույթից), իսկ տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը կազմում է 12,8-21,36%, մինչեւ 60 ամիս մարման ժամկետով:
«Մինի» վարկատեսակը տրամադրվում է մինչեւ 5 տարի ժամկետով, անշարժ գույքի գրավադրմամբ մինչեւ 50 մլն դրամ կամ համարժեք արտարժույթով, տարեկան անվանական 11-13% տոկոսադրույքով (կախված ընտրված արժույթից), իսկ տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը կազմում է 12,8-21,36%: Այս վարկի դեպքում տրամադրման պայման է հանդիսանում դրական ֆինանսական վերլուծությունը:
«Քանի որ փոքր բիզնեսի սեգմենտի զարգացումը համարվում է Հայբիզնեսբանկի 2019-2021-ի թիրախային ուղղություններից մեկը, ինչպես նախատոնական շրջանում, այնպես էլ նոր տարում, բանկը շարունակելու է ներկայացնել բազմաթիվ պրոդուկտներ, որոնք կհետաքրքրեն փոքր բիզնեսը ներկայացնող ընկերություններին եւ անհատ ձեռնարկատերերին:

Армбизнесбанк запускает праздничную акцию «2:0 в пользу клиента»
В рамках акции «2:0 в пользу клиента», Армбизнесбанк предлагает кредитные продукты «Срочный» и «Мини», предназначенные для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей.
«Спешите принять участие в акции и получите возможность пользоваться вышеуказанными кредитами без уплаты процентов в течение первых 2-х месяцев. Акция действует до 1 февраля»,- сообщили в банке.
Кредит «Срочный» предоставляется в течение нескольких часов, без финансового анализа банком в размере до 7 млн драмов или эквивалентной иностранной валюты, по номинальной процентной ставке 13-15% (в зависимости от валюты), а фактическая годовая процентная ставка составляет 12.8-21.36% со сроком погашения до 60 месяцев.
Кредит «Мини» предоставляется сроком до 5 лет, под залог недвижимого имущества, в размере до 50 млн драмов или эквивалентной иностранной валюты, по номинальной процентной ставке 11-13% (в зависимости от валюты), а фактическая годовая процентная ставка составляет 12.8-21.36%. Условием для предоставления данного кредита является положительный финансовый анализ.
«Поскольку развитие сегмента малого бизнеса является одним из целевых направлений Армбизнесбанка на 2019-2021 годы, как в преддверии Нового года, так и в новом году банк продолжит представлять различные продукты, которые заинтересуют компании малого бизнеса и индивидуальных предпринимателей»,- заключили в банке.