ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մեկնարկում է ապառիկ վարկավորման նախատոնական ակցիա
«29.11.2019թ.-ից մինչեւ 01.12.2019թ. (ներառյալ) մինչեւ 00: 00-ը ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով ավելի քան 300 վաճառքի կետերում ապառիկ վարկի դիմում ներկայացնելիս, տվյալ վարկի առաջին վճարման ուշացում չունեցող հաճախորդները հնարավորություն կունենան մասնակցել Ամանորյա խաղարկությանը»,- նշված է բանկի հաղորդագրությունում:
Ամանորյա խաղարկությունը կհեռարձակվի 25.12.2019թ. առցանց՝ բանկի ֆեյսբուքյան էջում: Պատահական վիճակահանության սկզբունքով կընտրվեն 7 մասնակիցներ, ովքեր կշահեն աննախադեպ մրցանակ՝ ակցիայի ընթացքում ձեւակերպած ապառիկ վարկի ամբողջական մարում՝ մինչեւ 500.000 դրամի չափով:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում ապառիկ վարկեր ձեւակերպելով՝ հաճախորդները կարող են օգտվել նաեւ հետեւյալ առավելություններից՝
- վարկ տրամադրելու մասին որոշումը կայացվում է մի քանի րոպեների ընթացքում,
- վարկի ձեւակերպումն իրականացվում է տեղում եւ տեւում է ընդամենը մի քանի րոպե՝ առանց բանկ այցելելու անհրաժեշտության,
- վարկ ստանալու համար հաճախորդը պետք է ներկայացնի փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ`անձը հաստատող փաստաթուղթ եւ պետական ծառայության համար (սոցիալական քարտ):

Банк ВТБ (Армения) запускает предновогоднюю акцию по кредитам в рассрочку
«С 29.11.2019г. по 01.12.2019г. (включительно) до 00:00 при оформлении кредита в рассрочку более чем в 300 точках продаж через Банк ВТБ (Армения) клиенты, не имеющие просрочки по первому платежу данного кредита, получат возможность принять участие в новогоднем розыгрыше»,- говорится в сообщении.
Новогодний розыгрыш будет транслироваться 25.12.2019г. в онлайн-режиме на Facebook странице банка. Методом случайной выборки будут определены 7 участников, которые выиграют уникальный приз – полное погашение обязательств по кредиту в рассрочку, взятому в период действия акции, на сумму не более 500,000 драмов.
Оформляя кредиты в рассрочку в Банке ВТБ (Армения), клиенты могут воспользоваться также следующими преимуществами:
- оформление кредита происходит на месте и занимает всего несколько минут, без необходимости посещения банка,
- для получения кредита клиенту необходимо представить минимальный пакет документов: документ, удостоверяющий личность и номер общественных услуг (социальную карту).