Հայբիզնեսբանկը ներկայացնում է ABB-ExpressO վարկային գիծը
ABB-ExpressO վարկային պրոդուկտը նախատեսված է բանկի պլաստիկ քարտերով՝ ֆիզիկական անձանց՝ դրամով, դոլարով եւ եվրոյով արագ վարկային գծեր տրամադրելու համար:
«Հաճախորդն իր հայեցողությամբ, առանց բանկին հաշվետվություն ներկայացնելու կարող է համարձակ օգտագործել վարկային միջոցները՝ կատարել կանխիկացման գործարքներ, ինչպես նաեւ վճարել ցանկացած գնումների եւ ծառայությունների համար»,- նշել են բանկում:
Հայբիզնեսբանկում ներկայացրել են ABB-ExpressO վարկային գծի առավելությունները՝
- րոպեների ընթացքում ABB-ExpressO վարկային գիծ տրամադրելու մասին որոշման կայացում
- վարկային գծի արագ եւ հեշտ տրամադրում 250 000-ից մինչեւ 1 000 000 դրամ կամ համարժեք արտարժույթ (գումարը կախված է հաճախորդի խմբից),
- գործող ապառիկ վարկերի տեղափոխման հնարավորություն այլ բանկերից եւ մինչեւ 6 ամիս մարման հնարավորություն 0% «Համեղ» տոկոսադրույքով՝ 1-ին խմբի համար (նախահաստատված ցուցակից բանկի հաճախորդներ):
«Հայբիզնեսբանկը շարունակում է հաճելի անակնկալներ մատուցել իր հաճախորդներին, որոնց համար նոր վարկային գծի պայմանները լինելու են հնարավորինս շահավետ եւ հարմարավետ»,- ամփոփել են բանկում:

Армбизнесбанк представляет кредитную линию ABB-ExpressO
Кредитный продукт ABB-ExpressO предназначен для предоставления быстрых кредитных линий физическим лицам в драмах, долларах и евро по пластиковым картам банка.
«Клиент по своему усмотрению, может смело использовать кредитные средства для совершения наличных операций, а также для оплаты любых покупок и услуг, без необходимости представления отчета банку», - отметили в банке.
В Армбизнесбанке представили преимущества кредитной линии ABB-ExpressO:
- вынесение решения о предоставлении кредитной линии ABB-ExpressO в считанные минуты,
- быстрое и простое предоставление кредитной линии от 250 000 до 1 000 000 драмов  или эквивалентной валюты (сумма зависит от группы клиента),
- возможность перевода действующих кредитов в рассрочку из других банков и погашения до 6-и месяцев по «Вкусной» ставке процента 0% для 1-ой группы (клиенты банка из предварительно утвержденного списка).
«Армбизнесбанк продолжает преподносить приятные сюрпризы своим клиентам, для которых условия новой кредитной линии будут максимально выгодными и удобными»,- заключили в банке.