IDBank-ի Աբովյանի մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր հասցե
Բանկում նշել են, որ «ինչպես նորաբաց մյուս մասնաճյուղերում, Աբովյանի մասնաճյուղում եւս թե՛ դիզայնը, թե՛ տեխնիկական ու տեխնոլոգիական լուծումները հնարավորություն են տալիս վայելել լիարժեք, բարձրորակ սպասարկման առավելությունները»։
«Աբովյանի մասնաճյուղում, բացի ավանդական սպասարկման հարմարավետ ու հաճելի պայմաններից, կգործի IDBanking 24/7 համակարգը, որով հնարավոր է շուրջօրյա օգտվել 200+ ծառայություններից՝ կատարել կանխիկի մուտքագրում/ ելքագրում, հաշիվների համալրում, վարկի մարում, կոմունալ վճարումներ եւ այլն»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Մասնաճյուղի բացման արարողությանը ներկա էր բանկի ղեկավար կազմը, ԿԲ ներկայացուցիչներ, Աբովյանի քաղաքապետը, բիզնեսմեններ ու հաճախորդներ:
Բանկի Վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանը նշել է, որ նորարար դիզայնն ու ծառայությունների հասանելիությունը էլ ավելի կամրապնդեն կապը հաճախորդների հետ։
«Մենք վստահ ենք, որ մեր հաճախորդներն արժանի են լավագույնին՝ սպասարկման լավագույն պայմաններին, լավագույն պայմաններով պրոդուկտների եւ, իհարկե, լավագույն սպասարկման։ Բանկը շարունակաբար կատարելագործում է իր մասնաճյուղային ցանցը՝ զուգահեռ առաջարկելով ներկայիս շուկայի կողմից թելադրվող ամենաժամանակակից պրոդուկտները։ Աբովյանի մասնաճյուղում մեր հաճախորդները կարող են օգտվել բոլոր ծառայություններից, որոնք կատարելագործելու համար մենք մշտապես հաշվի ենք առնում հաճախորդների առաջարկներն ու նկատառումները»,- ասել է Մհեր Աբրահամյանը:
«Բանկը շարունակում է մասնաճյուղերի արդիականացման ծրագիրը՝ հաճախորդներին մատուցելով ժամանակակից, հարմարավետ լուծումներ»,- ամփոփել են բանկում։

Абовянский филиал IDBank-а будет работать по новому адресу
В банке отметили, что «как и в других недавно открытых филиалах, в Абовянском филиале дизайн, технические и технологические решения дают возможность пользоваться полным, качественным обслуживанием».
«В Абовянском филиале, помимо удобных и приятных условий традиционного обслуживания, будет действовать система IDBanking 24/7, посредством которой можно круглосуточно пользоваться более 200 услугами: внесение/снятие наличных, пополнение счета, погашение кредита, коммунальные платежи и многое другое»,- говорится в сообщении банка.
В церемонии открытия филиала приняли участие руководство банка, представители ЦБ, мэр Абовяна, бизнесмены и клиенты.
Председатель Правления банка Мгер Абраамян отметил, что инновационный дизайн и доступность услуг еще больше укрепят отношения с клиентами.
«Мы убеждены, что наши клиенты заслуживают самого лучшего - самых выгодных условий продуктов, лучшей среды обслуживания и, конечно же, высокого качества обслуживания. Банк постоянно обновляет свою филиальную сеть, одновременно предлагая современные продукты, продиктованные текущим рынком. В Абовянском филиале наши клиенты могут пользоваться всеми услугами, при совершенствовании которых мы всегда учитываем пожелания и критику клиентов»,- подчеркнул он.
«Банк продолжает программу модернизации филиалов, предлагая клиентам современные, удобные решения»,- заключили в банке.