Կոնվերս Բանկը երկու ակցիա է գործարկել Սիրահարների տոներին ընդառաջ
Սիրահարների տոների կապակցությամբ Կոնվերս Բանկը հանդես է գալիս երկու ակցիայով՝ քարտապան հաճախորդներին առաջարկելով սիրելիների համար գնել նվերներ, ինչպես նաեւ առցանց պատվիրել վճարային քարտ՝ արտոնյալ պայմաններով:
Բանկում նշել են, որ մինչեւ 2019թ. փետրվարի 28-ը ներառյալ հաճախորդները կարող են www.conversebank.am կայքի միջոցով առցանց պատվիրել Visa Classic քարտեր եւ դրանց գործողության ամբողջ ընթացքում չվճարել սպասարկման դիմաց:
Միաժամանակ, մինչեւ փետրվարի 14-ը ներառյալ կատարելով անկանխիկ գնումներ բանկի գործընկերների ցանցում՝ հաճախորդները կստանան գնման/գնումների գումարի 10%-ի չափով CashBack:
«Կոնվերս Բանկի կողմից հերթական այս լոյալության ակցիայի շրջանակում հնարավորինս շատ քարտապան հաճախորդներ ներգրավելու եւ նրանց տոնական տրամադրություն պարգեւելու նպատակով ընդլայնել է գործընկերների ցանցը՝ դրանում ներառելով օծանելիքի, տարաբնույթ նվերների, սուրճի, շոկոլադի, զարդերի վաճառքի մասնագիտացված խանութ-սրահներ»,- ասել են Կոնվերս Բանկում:
Անկանխիկ գնումներից կկուտակվեն Կոնվերս Միավորներ, որոնք հաճախորդները կարող են փոխանակել արժեքավոր նվերներով բանկի գործընկերների ցանցում:
«Սիրահարների տոներին նվիրված ակցիայի իրականացմամբ բանկը չի սահմանափակվելու: Առաջիկայում՝ Կանանց տոների կապակցությամբ, քարտապան հաճախորդների համար Կոնվերս Բանկը հանդես է գալու շահավետ եւ հետաքրքրիր առաջարկներով»,- ամփոփել են Կոնվերս Բանկում:

В преддверии праздников всех влюбленных Конверс Банк запустил две акции
Ко Дню всех влюбленных Конверс Банк запустил две акции, предлагая держателям карт возможность приобрести подарки для своих любимых, а также заказывать платежные карты в режиме онлайн на льготных условиях.
В банке отметили, что до 28 февраля 2019г. (включительно) клиенты смогут заказать карты Visa Classic по сайту www.conversebank.am без платы за обслуживание за весь срок действия карты.
В то же время, совершая безналичные покупки в партнерской сети банка до 14 февраля (включительно), клиенты получат CashBack в размере 10% от суммы покупки/покупок.
«В рамках этой очередной акции лояльности, с целью вовлечения как можно большего числа держателей карт и создания праздничного настроения, Конверс Банк расширил свою партнерскую сеть, включив в нее новые специализированные парфюмерные магазины, магазины, торгующие различными подарками, кофе, шоколадом и украшениями»,- сообщили в банке.
За безналичные покупки будут накапливаться Конверс-баллы, которые клиенты смогут обменять на ценные подарки в партнерской сети банка.
«Банк не ограничится акциями, посвященными празднику влюбленных. В ближайшее время, по случаю женских праздников, Конверс Банк выступит с выгодными и интересными предложениями для держателей карт»,- заключили в Конверс Банке.