Կոնվերս Բանկն ամփոփել է Lady Expo-ին մասնակցության արդյունքները
Կոնվերս Բանկը տեղեկացնում է, որ նոր դիզայնով Woman’s քարտը հետաքրքրություն է առաջացրել Lady Expo թեմատիկ ցուցահանդեսում:
«Կոնվերս Բանկի՝ նոր դիզայնով Woman’s քարտը մեծ հետաքրքրություն է առաջացրել Lady Expo թեմատիկ ցուցահանդեսի հաճախորդների շրջանում, ինչի վկայությունն էր ցուցահանդեսի օրերին բանկի տաղավարում ակտիվությունը եւ Woman’s պլաստիկ քարտի տրամադրման նպատակով ստացված հայտերի մեծ քանակը: Քարտերը հայտատուները կստանան առաջիկա օրերին»,- նշել են բանկում:
Բանկը Lady Expo ցուցահանդեսի այցելուներին, նոր դիզայնով Woman’s քարտից բացի, ներկայացրել էր մի քանի առաջարկ:
«Մասնավորապես, այդ օրերին Woman’s քարտապաններին ընձեռվել էր մինչեւ 500 հազար դրամի վարկային սահմանաչափի, ինչպես նաեւ արտոնյալ պայմաններով առաջնային շուկայից ավտոմեքենայի ձեռքբերման «Մոբիլ» վարկի հնարավորություն եւ այլն:
Առաջիկայում եւս Woman’s քարտապանները կկարողանան օգտվել Woman’s  քարտապան  կանանց համար գործարկվող  զեղչային, գումարի հետվերադարձի ակցիաներով»,- եզրափակել են բանկում:

Конверс Банк подвел итоги участия в выставке Lady Expo
Конверс Банк сообщает, что карта Woman’s с новым дизайном вызвала большой интерес у посетителей тематической выставки Lady Expo.
«Карта Woman’s Конверс Банка с новым дизайном вызвала большой интерес у посетителей выставки Lady Expo, о чем свидетельствовала активность в павильоне банка в дни выставки и большое количество заявок на получение пластиковой карты Woman’s. Заявители получат карты в ближайшие дни»,- отметили в банке.
Кроме кары Woman’s с новым дизайном, банк представил посетителям несколько предложений.
«В частности, в эти дни держателям карт Woman’s была предложена возможность получения кредитного лимита в размере до 500 тысяч драмов, а также кредита «Мобиль» на покупку автомобиля на первичном рынке  на льготных условиях и т.д.
В ближайшее время держатели карт Woman’s смогут воспользоваться скидочными предложениями и акциями по возврату средств, которые запущены для женщин, являющихся держателями карт Woman’s»,- заключили в банке.