ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը տրամադրում է ապահովագրական պրոդուկտներ
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, հանդիսանալով Հայաստանի մի շարք ապահովագրական ընկերությունների գործակալ, հաճախորդներին առաջարկում է ապահովագրական պրոդուկտներ:
Բանկում նշել են, որ ապահովագրական պրոդուկտները կտրամադրվեն շահավետ պայմաններով: Հաճախորդները ծառայությունները կարող են ձեռք բերել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում՝ առանց ապահովագրական ընկերությունների գրասենյակներ այցելելու անհրաժեշտության:
«Անբարենպաստ իրադարձությունների ի հայտ գալու դեպքում ապահովագրական պրոդուկտները հնարավորություն են ընձեռում եւ թույլ են տալիս հաճախորդներին զգալ ավելի ապահով եւ պաշտպանված»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Բանկը՝ որպես գործակալ, առաջարկում է ապահովագրական պրոդուկտների հետեւյալ տեսակները՝
-    Անշարժ գույքի ապահովագրություն,
-    Դժբախտ պատահարներից ապահովագրություն ընդլայնված փաթեթով,
-    «Ընտանիքի» դժբախտ պատահարներից ապահովագրություն,
-    Առողջության ապահովագրություն,
-    ԱՊՊԱ (Ավտոտրանսպորտային միջոցների օգտագործումից բխող պատասխանատվության պարտադիր ապահովագրություն),
-    ԱՊԿԱ (ընդյալնված ԱՊՊԱ)՝ հաճախորդի համար ավելի մեծ ապահովագրական ծածկույթով ապահովագրություն:
Ապահովագրական վկայագրի ձեռքբերման համար հաճախորդներին անհրաժեշտ է այցելել բանկի ցանկացած մասնաճյուղ եւ տեղում ձեռք բերել ապահովագրական վկայագիրը՝ վճարելով ծառայության դիմաց:

Банк ВТБ (Армения) предоставляет страховые продукты
Банк ВТБ (Армения), являясь агентом ведущих страховых компаний Армении, предлагает своим клиентам страховые продукты.
В банке отметили, что страховые продукты предоставляются на выгодных усолвиях. Клиенты могут приобрести их непосредственно в банке, без необходимости посещения офисов страховых компаний.
«При возникновении неблагоприятных событий страховые продукты дают возможность клиентам чувствовать себя более уверенными и защищенными», - говорится в сообщении.
Банк как агент предлагает следующие виды страховых продуктов:
- Страхование недвижимого имущества;
- Страхование от несчастных случаев с расширенным пакетом;
- Страхование от несчастных случаев «Семья»;
- Страхование здоровья;
- ОСАГО (Обязательное страхование гражданской ответственности владельцев транспортных средств);
- ОСАГПО  (расширенное страхование ОСАГО) с большим страховым покрытием для клиента).
Для приобретения страхового полиса клиентам Банка ВТБ (Армения) достаточно посетить один из 65 филиалов банка, на месте оплатить услугу и приобрести страховой продукт.