Beeline-ի վճարումները հնարավոր է իրականացնել «Իդրամ» դրամապանակով
«Իդրամ» բջջային դրամապանակով եւ www.idram.am կայքում հնարավոր է իրականացնել Beeline կապի ծառայությունների համար ակնթարթային վճարումներ առանց միջնորդավճարի:
«Իդրամ»-ը տեղեկացրել է, որ Beeline-ի բաժանորդներն իրենց վճարումներն անխոչընդոտ իրականացնում են նաեւ «Իդրամ»-ի 35 մասնաճյուղերում՝ դարձյալ սպասարկվելով առանց միջնորդավճարի:
Անդրադառնալով Beeline կապի ծառայությունների համար տերմինալներով վճարումների դադարեցման խնդրին՝ «Իդրամ»-ը նշել է, որ ընթանում են բանակցություններ:
Ընկերությունը հույս է հայտնում, որ Beeline կապի ծառայությունների համար «Իդրամ» տերմինալներով վճարելու հնարավորությունն առաջիկայում հնարավոր կլինի արագ վերականգնել եւ Beeline-ի բաժանորդներին շարունակել սպասարկել «Իդրամ»-ի ավելի քան 150 տերմինալներով եւս:
Հիշեցնենք, որ Beeline-ը փետրվարի 15-ին հայտարարել էր Թել-Սել, Իդրամ, Իզի Փեյ ընկերությունների տերմինալների միջոցով վճարումների ընդունման դադարեցման մասին՝ պայմանավորված «անհավասար միջնորդավճարային քաղաքականությամբ»:

Услуги Beeline можно оплачивать через кошельки «Идрам»
Услуги связи Beeline можно без комиссии оплачивать через мобильные кошельки «Идрам» и на сайте www.idram.am.
«Идрам» сообщил, что абоненты Beeline могут также без комиссии оплачивать услуги компании в 35 филиалах «Идрам».
Комментируя приостановку приема платежей за услуги Beeline через терминалы, в «Идрам» отметили, что в настоящее время вокруг данного вопроса ведутся переговоры.
В компании выразили надежду, что возможность оплаты услуг Beeline через терминалы «Идрам» будет возобновлена в скорейшем времени, и абоненты Beeline смогут пользоваться также более чем 150 терминалами «Идрам».
Напомним, что 15 февраля Beeline заявил о приостановке приема платежей через платежные терминалы TelCell, Idram и EasyPay в связи с «неравной комиссионной политикой».