ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերագործարկել է «Թիվ 35» մասնաճյուղը
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերագործարկել է «Թիվ 35» մասնաճյուղը, որը գտնվում է ք. Երեւան, Բագրատունյաց 13 հասցեում:
Բանկում նշել են, որ վերանորոգման արդյունքում ընդլայնվել է մասնաճյուղի տարածքը, ինչը կապահովի առավել հարմարավետ սպասարկում հաճախորդների համար:
Մասնաճյուղում իրականացվել են հաճախորդների սպասարկման գործընթացների օպտիմալացմանը, աշխատավայրերի եւ սպասարկման գոտիների ամբողջական տեխնիկական վերազինմանն ու արդիականացմանն ուղղված միջոցառումներ, ինչպես նաեւ կատարվել է սրահի ներքին հարդարման համապատասխանեցում ՎՏԲ խմբի կորպորատիվ ոճին ու բրենդին:
Վերանորոգված մասնաճյուղում տեղադրված է հերթերի կառավարման համակարգ, ստեղծվել են հաճախորդների սպասարկման առանձին գոտիներ` ըստ ծառայության եւ պրոդուկտի, ստեղծվել են նաեւ հաճախորդների անհատական սպասարկման առանձին գոտիներ: Մասնաճյուղը կսպասարկի մանրածախ վարկային պրոդուկտների բոլոր տեսակները:

Банк ВТБ (Армения) перезапустил обновленный филиал «Номер 35»
Банк ВТБ (Армения) перезапустил в Ереване реформатированный филиал «Номер 35» по адресу ул. Багратуняца, дом 13.
Как сообщили в банке, в результате реформата было расширено помещение филиала, что обеспечит более удобный сервис для клиентов.
В филиале осуществлены мероприятия, направленные на оптимизацию процедур по обслуживанию клиентов, модернизацию, полное техническое переоснащение рабочих мест и зон обслуживания, а также приведение интерьера филиала в соответствие с брендом и фирменным стилем группы ВТБ.
В отремонтированном филиале установлена система управления очередями, разделены зоны обслуживания клиентов по видам сервиса и продуктов, созданы отдельные зоны для индивидуального обслуживания клиентов. Филиал будет обслуживать клиентов по всем типам розничных кредитных продуктов.