«ԻՆԳՈ ԱՐՄԵՆԻԱ»-ն ընդլայնում է ներկայացուցչությունների ցանցը
«ԻՆԳՈ ԱՐՄԵՆԻԱ» ապահովագրական ընկերությունը բացել է 4 նոր ներկայացուցչություն, որոնք բոլորն էլ գտնվում են մարզերում ՝ «Արտաշատ» (ՀՀ, ք. Արտաշատ, Օգոստոսի 23 փողոց, 23 շենք, 49/2), «Հրազդան» (ՀՀ, ք. Հրազդան, Մ. Բաղրամյանթաղամաս, Զ. Անդրանիկիպողոտա 154, 2-րդհարկիթիվ 9  տարածք), «Գավառ» (ՀՀ, ք. Գավառ, Բոշնաղյանփողոց 1) եւ «Եղեգնաձոր» (ՀՀ, ք. Եղեգնաձոր, Մոմիկիփող. 6/Ա-44):
«ԻՆԳՈ ԱՐՄԵՆԻԱ-ն դառնում է ավելի մոտ ոչ միայն մարզային բնակիչներին, այլեւ բոլոր նրանց, ովքեր ճանապարհորդում են Հայաստանով թե գործնական, թե զբոսաշրջության նպատակներով: Նոր ներկայացուցչությունները, համաձայն ընկերության որդեգրած ավանդույթի, նույնպես տեղակայված են հասանելիության տեսակետից առանցքային վայրերում, ինչը, այլ խոսքերով, դրանք վերածում է յուրօրինակ ձգողության կենտրոնների: Այսպես, եթե Դուք ճանապարհ եք ընկել եւ ընթացքում ապահովագրական ծառայության կարիք ունեք, ԻՆԳՈ ԱՐՄԵՆԻԱ-ն կլինի ձեր կողքին»,- նշված է հաղորդագրության մեջ:
«Մենք նախատեսում ենք բացել եւս 10 ներկայացուցչություններ մարզերում եւ ակնկալում ենք, որ դա տեղի կունենա այս տարվա ընթացքում»,- նշել է ընկերության գործադիր տնօրեն Լեւոն Ալթունյանը՝ հավելելով, որ այդպիսով ընկերության ներկայացուցչությունների քանակը կգերազանցի երեք տասնյակը:

ИНГО АРМЕНИЯ расширяет сеть представительств
Страховая компания «ИНГО АРМЕНИЯ» открыла 4 новых представительства, все они расположены в областях: «Арташат» (г. Арташат, ул. 23 Августа, д. 23, 49/2), «Раздан» (г. Раздан, район Маршала Баграмяна, ул. Зоравара Андраника 154, 2-й этаж, территория N9), «Гавар» (г. Гавар, ул. Бошнахян 1) и «Ехегнадзор» (г. Ехегнадзор, ул. Момика 6/А-44).
«ИНГО АРМЕНИЯ становится ближе не только жителям областей страны, но также всем тем, кто путешествует по Армении как в деловых, так и туристических целях. Новые представительства, согласно традиции компании, также расположены в ключевых местах с точки зрения доступности, что, иными словами, превращает их в своеобразные центры притяжения. Итак, если Вы отправились в путь и по тем или иным причинам нуждаетесь в страховых услугах, ИНГО АРМЕНИЯ будет рядом с Вами»,- отмечается в сообщении компании.
«Мы планируем открыть еще 10 представительств и ожидаем, что это произойдет в течение этого года»,- отметил исполнительный директор ИНГО АРМЕНИЯ Левон Алтунян, добавив, что таким образом количество представительств компании будет более тридцати.