ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ապառիկ վարկավորման շրջանակներում ակցիա է սկսել
ՎՏԲ–Հայաստան Բանկը հայտարարել է ակցիա բոլոր այն հաճախորդների համար, ովքեր 2013թ. դեկտեմբերի 23-ից մինչև 2014թ. մարտի 31-ը ներառյալ ապառիկ վարկավորման միջոցով ձեռք կբերեն ապրանքատեսակներ բանկի հետ համագործակցող բոլոր գործընկեր-կազմակերպություններից:
Ակցիայի մասնակից կդառնան ապառիկ վարկավորման շրջանակներում 200 000 դրամ եւ ավել գումարի չափով ապառիկ գնում իրականացրած (վարկ ձեւակերպած) բոլոր հաճախորդները: Նրանք կստանան 2014թ. ապրիլ ամսին տեղի ունեցող խաղարկությանը մասնակցելու եւ 300 000 դրամի չափով 10 դրամական մրցանակ ստանալու հնարավորություն:
Վարկը ստանալու համար կարող են դիմել 21 տարեկանը լրացած ՀՀ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձինք:
Վարկը ձեւակերպվում է  խանութում՝ առանց բանկ այցելության: Դրա համար պահանջվում է փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթ` անձը հաստատող փաստաթուղթ եւ հանրային ծառայությունների համարանիշ (սոցիալական քարտ): Հաճախորդներին տրվում է նաեւ դժբախտ դեպքերից անձնական ապահովագրության իրականացման հնարավորություն:

Банк ВТБ (Армения) начал акцию в рамках кредитования в рассрочку
Банк ВТБ (Армения) объявил сегодня о начале акции для всех своих клиентов, которые с 23 декабря 2013г. по 31 марта 2014г. включительно приобретут товары в рассрочку от всех организаций-партнеров банка.
Участниками акции станут клиенты, которые в рамках кредитования в рассрочку осуществят покупку в рассрочку (оформят кредит) на сумму 200 000 драмов и больше. Они получат возможность в апреле 2014г. участвовать в розыгрыше и выиграть 10 денежных призов на сумму 300 000 драмов.
Для получения кредита могут обращаться физические лица-резиденты РА, достигшие 21 года.
Кредит оформляется за считанные минуты в магазине без посещения банка. Для этого требуется минимальный пакет документов - удостоверение личности и номер общественных услуг (социальная карта). Клиентам также предоставляется возможность осуществить личное страхование от несчастных случаев.