ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ներկայացրել է իր կորպորատիվ ֆիլմը (վիդեո)
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ներկայացրել է իր կորպորատիվ ֆիլմը, որը պատմում է 2012 թվականին բանկի ֆինանսական արդյունքների եւ ձեռքբերումների մասին:
Ֆիլմում ներկայացված են նաեւ մի շարք կարեւոր բիզնես-նախագծեր, որոնք իրականացվել են Հայաստանի տնտեսության տարբեր ոլորտներում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ֆինանսական աջակցությամբ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հանդիսանում է Ռուսաստանոմ խոշորագույն ՎՏԲ միջազգային ֆինանսական խմբի մասնակից, որը ներկայացված է աշխարհի ավելի քան 20 երկրներում: Բանկը հիմնական ցուցանիշների մի ամբողջ շարքով մշտապես ներառվում է Հայաստանի բանկային համակարգի առաջատարների շարքում: Ներկա դրությամբ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ունի ամենալայն մասնաճյուղային ցանցը ՀՀ-ում` 67 մասնաճյուղ:

Банк ВТБ (Армения) презентовал корпоративный фильм (Видео)
Банк ВТБ (Армения) презентовал корпоративный фильм, который рассказывает о финансовых результатах и достижениях банка за 2012 год.
В фильме представлен также ряд значимых бизнес-проектов, реализованных в различных отраслях экономики республики при финансировании со стороны Банка ВТБ (Армения).
Банк ВТБ (Армения) является участником крупнейшей в России международной финансовой группы ВТБ, которая присутствует в более чем 20 странах мира. Банк традиционно входит в число лидеров банковской системы Армении по целому ряду основных показателей. В настоящее время Банк ВТБ (Армения) владеет самой крупной филиальной сетью в стране - 67 филиалов.