Կոնվերս Բանկը ներկայացրել է նոր ակցիա Mastercard քարտապանների համար
Երեւան/Մեդիամաքս/. Կոնվերս բանկի Mastercard քարտապանները դեկտեմբերի 1-ից մինչ ապրիլի 1-ը, իրականացնելով անկանխիկ գործարքներ Mastercard  եւ Maestro քարտերով, կմասնակցեն «Մաստեր Վոյաժ» ակցիային:
«Մաստեր Վոյաժ» ակցիայի մասնակից առավելագույն միավորները հավաքած առաջին եւ երկրորդ տեղում գտնվող քարտապանները կստանան  համապատասխանաբար 14 եւ 7 օրվա ուղեւորության հնարավորություն դեպի Թաիլանդ: Եվս 50 քարտապաններ, որպես նվեր, կստանան կենցաղային տեխնիկա:
Ակցիայի շրջանակներում հաճախորդի կողմից կատարած յուրաքանչյուր անկանխիկ գործարք դիտարկվում է որպես 30 միավոր, իսկ գործարքների հանրագումարի յուրաքանչյուր 1000 դրամը` որպես 1 միավոր: Հաղթող է համարվում քանակային եւ գումարային միավորների ամենամեծ հանրագումարն ունեցող հաճախորդը:
«Ակցիան իրականացվում է Mastercard վճարային համակարգի հետ համատեղ` ուղղված Mastercard եւ Maestro քարտապանների կողմից  անկանխիկ գործարքների խրախուսմանը: Այս անգամ շեշտը դրվել է նաեւ գործարքների քանակի վրա»,- ասել է Կոնվերս բանկի գործադիր տնօրենի առաջին տեղակալ Արթուր Հակոբյանը:
Ակցիայի պայմանների համաձայն, չեն հաշվարկվում կոմունալ ծառայությունների դիմաց կատարած վճարումները, իսկ միեւնույն առեւտրային կետից նույն օրվա ընթացքում կատարված գնումները դիտվում են որպես 1 գործարք:

Конверсбанк представил новую акцию для картодержателей Mastercard
С 1 декабря до 1 апреля картодержатели Mastercard Конверсбанка, выполняя безналичные сделки по карточкам Mastercard и Maestro, примут участие в акции “Мастер Вояж”.
Картодержатели-участники акции “Мастер Вояж”, набравшие максимальное количество очков и занявшие первое и второе место, получат путевку в Таиланд, соответственно, на 14 и 7 дней. Еще 50 картодержателей в качестве подарка получат бытовую технику.
В рамках акции за каждую безналичную сделку клиенту насчитывается 30 баллов, а за каждые 1000 драмов из общей суммы сделок - 1 драм. Победителем считается клиент, имеющий максимальную сумму количественных и денежных баллов.
“Акция проводится совместно с платежной системой Mastercard и направлена на поощрение безналичных сделок со стороны картодержателей Mastercard и Maestro. На этот раз акцент поставлен также и на количестве сделок”,- заявил первый заместитель исполнительного директора Конверсбанка Артур Акопян.
По правилам акции, оплата коммунальных услуг не считается, а покупки, выполненные в тот же день в той же торговой точке, рассматриваются как одна сделка.