ՎՏԲ-Հայաստանը շարունակում է մասնաճյուղերի ռեֆորմատը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հոկտեմբերի սկզբից իր գործունեությունն է վերսկսել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի վերանորոգված «Թիվ 35» մասնաճյուղը, որը գտնվում է ք. Երևան, Բագրատունյաց փող. 13/113 հասցեում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են բանկի մամլո ծառայությունում, բացի վերանորոգման աշխատանքներից, հաճախորդների սպասարկման սրահում իրականացվել է միջոցառումների մի ամբողջ փաթեթ, որոնք ուղղված են  հաճախորդների սպասարկման հետ կապված գործընթացների օպտիմալացմանը, աշխատավայրերի եւ սպասարկման գոտիների ամբողջական տեխնիկական վերազինմանը եւ արդիականացմանը, ինչպես նաեւ սրահի ինտերյերի համապատասխանեցումը ՎՏԲ խմբի կորպորատիվ ոճին եւ բրենդին:
Մասնաճյուղում ստեղծվել են հաճախորդների սպասարկման առանձին գոտիներ` ըստ ծառայության եւ պրոդուկտի, ինչպես նաեւ հաճախորդների անհատական սպասարկման առանձին գոտիներ: Բանկի հաճախորդները կարող են շարունակել օգտվել բանկային ծառայությունների լայն ընտրանուց, այդ թվում` հաշիվների/ավանդների բացում եւ սպասարկում, հաշվադրամարկղային սպասարկում, պլաստիկ քարտերի պատվիրում, դրամական միջոցների ստացում/ուղարկում, ֆիզիկական անձանց եւ փոքր բիզնեսի հաճախորդների վարկերի ձեւակերպում, մասնավորապես`  ոսկու գրավով եւ սպառողական վարկեր, ինչպես նաեւ վարկեր փոքր բիզնեսի համար:
Մինչեւ տարվա վերջ նախատեսվում է իրականացնել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մի շարք մասնաճյուղերի ռեֆորմատ ինչպես Երեւանում, այնպես էլ երկրի մարզերում: Դրանց թվում են` Մյասնիկյան, Էրեբունի, Մաշտոց, Սպանդարյան, Արմավիր, Էջմիածին, Կոտայք եւ  այլ մասնաճյուղերը:

Банк ВТБ (Армения) продолжает реформат своих филиалов
Ереван/Медиамакс/. С октября текущего года возобновил свою работу отремонтированный филиал «Номер 35» Банка ВТБ (Армения), расположенный по адресу г. Ереван, ул. Багратуняца 13/113.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, помимо ремонтных работ в зале обслуживания клиентов мини-филиала был осуществлен целый комплекс мероприятий, направленный на оптимизацию процедур обслуживания клиентов, модернизацию и полное техническое переоснащение рабочих мест и зон обслуживания, а также приведение интерьера филиала в соответствие с брендом и фирменным стилем группы ВТБ.
В мини-филиале установлены разделенные зоны обслуживания клиентов по видам сервиса и продуктов, созданы отдельные зоны для индивидуального обслуживания клиентов. Банк предлагает клиентам полный спектр банковских услуг, в их числе: открытие и обслуживание счетов/вкладов, расчетно-кассовое обслуживание, заказ пластиковых карт, получение/отправление денежных переводов, оформление кредитов физ. лицам, в частности  кредиты под залог золота и потребительские кредиты, а также кредиты для малого бизнеса и т.д.
До конца этого года планируется подобным образом реформатировать целый ряд ключевых филиалов Банка ВТБ (Армения) как в Ереване, так и в регионах страны. В их числе - филиалы Мясникян, Эребуни, Маштоц, Спандарян, Армавир, Эчмиадзин, Котайк и др.