Զարգացման Հայկական Բանկը բացել է «Էրեբունի» մասնաճյուղը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Զարգացման Հայկական Բանկը բացել է նոր, թվով վեցերորդ «Էրեբունի» մասնաճյուղը, որը տեղակայված է ք. Երեւան, Արցախի 17/9 հասցեում:
«Տեղի բնակիչներին, տնտեսության ամենատարբեր ոլորտները ներկայացնող իրավաբանական անձանց եւ անհատ ձեռներեցներին մասնաճյուղը կառաջարկի բարձրորակ բանկային ծառայությունների լայն տեսականի: Բանկը հատկապես նոր հնարավորություններ է առաջարկում առավել արդյունավետ օգտագործելու սեփական ֆինանսական ռեսուրսները` էապես նվազեցնելով բանկային գործարքներին ուղղվող ծախսերը»,- նշված է հաղորդագրության մեջ:
Մասնաճյուղն իր հաճախորդներին կսպասարկի ժամանակակից, ընդարձակ եւ հարմարավետ տարածքում, իսկ մասնաճյուղի առաջին 10 հաճախորդները կարժանան հաճելի անակնկալ նվերների:

Армянский Банк Развития открыл филиал «Эребуни»
Ереван/Медиамакс/. Армянский Банк Развития открыл свой новый, шестой по счету филиал «Эребуни», расположенный по адресу г.Ереван, ул. Арцаха 17/9.
«Местным жителям, юридическим лицам и частным предпринимателям филиал предложит широкий ассортимент высококачественных банковских услуг. Предлагаются новые возможности по наиболее эффективному использованию собственных финансовых ресурсов за счет существенного сокращения расходов на банковские сделки», - отмечается в сообщении.
Клиенты филиала будут обслуживаться в современном, просторном и удобном помещении, а для первых 10 посетителей предусмотрены подарки.