ՎՏԲ- Հայաստան բանկը միացել է «Զոլոտայա Կորոնա» համակարգին
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՎՏԲ-Հայաստան բանկը միացել է «Զոլոտայա Կորոնա» միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգին:
Հաճախորդները «Զոլոտայա Կորոնա» համակարգի միջոցով հնարավորություն ունեն ցածր սակագներով փոխանցել եւ ստանալ դրամական փոխանցումներ ԱՄՆ դոլարով, եվրոյով եւ ռուսական ռուբլով բանկի 68 մասնաճյուղերից յուրաքանչյուրում, հայտնել են բանկի մամլո ծառայությունում:
«Զոլոտայա Կորոնա» համակարգի հետ համագործակցությունից բանկն ակնկալում է մեծ թվով հաճախորդների բարձր մակարդակով եւ շահավետ սակագներով սպասարկման հնարավության իրականացում: Սակագները սկսում են 0.5%-ից Ռուսաստանից եւ 1.5% Հայաստանից փոխանցման համար»,- նշել է բանկի գլխավոր տնօրեն Վալերի Օվսյաննիկովը:

Банк ВТБ (Армения) подключился к системе денежных переводов “Золотая Корона”
Ереван/Медиамакс/. Банк ВТБ (Армения) подключился к международной системе денежных переводов \"Золотая Корона”.
Клиенты банка имеют возможность отправлять и получать денежные переводы “Золотая Корона” в любом из 68 филиалов и головном офисе Банка ВТБ (Армения), как в российских рублях, так и в долларах США и евро по самым низким тарифам, сообщили в пресс-службе банка.
“От сотрудничества с системой “Золотая Корона” мы ожидаем реализации возможности обслуживания большого количества клиентов на высоком уровне и по выгодным тарифам. Они начинаются от 0.5% при отправке переводов из России и 1,5% при отправке переводов из Армении”, - отметил гендиректор банка Валерий Овсянников.
В банке ВТБ (Армения) действуют также системы денежных переводов Контакт, Быстрая Почта, Интерэкспресс, Анелик, Мигом, Близко, РИА Мани Трансфер, Маниграм.