ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ն առաջարկում է ստանալ դրամական փոխանցումը մեկ հեռախոսազանգի միջոցով
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ-ը գործարկել է դրամական փոխանցումներ ստանալու համար նախատեսված ACBA-Transfer քարտային ծառայությունը:
Քարտը հնարավորություն է տալիս առանց բանկ այցելելու` ընդամենը զանգահարելով 31 88 88 հեռախոսահամարով, ստանալ փոխանցված գումարը, հայտնել են բանկի մամլո ծառայությունում:
ACBA-Transfer քարտը տրամադրվում է անվճար, չունի տարեկան սպասարկման վարձ, կանխիկացումը բանկի բանկոմատների միջոցով կատարվում է անվճար, Maestro տիպի քարտերով փոխանցումներ կարելի է ստանալ նաև արտերկրում: Հաճախորդը հնարավորություն ունի նաև տվյալ քարտով ստանալ վարկային գիծ: Փոխանցման ստացման մասին հաճախորդը կարող է տեղեկանալ SMS հաղորդագրության միջոցով, որի արժեքն է 30 դրամ:
Արդեն մեկ տարի է ինչ բանկը հնարավորություն է ընձեռում փոխանցում ստացող քաղաքացիներին ստանալ իրենց գումարները պլաստիկ քարտի միջոցով:  Եվ մեկ տարվա ընթացքում ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ թողարկել է ավելի քան 16 000 ACBA-Transfer քարտ, որոնց միջոցով իրականացրել է փոխանցված գումարների ավելի քան 10 000 վճարում:

АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК предлагает получить денежный перевод с помощью телефонного звонка
Ереван/Медиамакс/. АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК запустил карточную услугу ACBA-Transfer, предназначенную для получения денежных переводов.
Карта позволяет получить переведенную сумму без посещения банка, позвонив по телефону 31 88 88, сообщили в банке.
Карта ACBA-Transfer предоставляется бесплатно, не облагается годовой платой за использование, обезналичивание суммы производится бесплатно, а переводы по картам Maestro можно получить и за рубежом. Клиент может также получить по данной карте кредитную линию. О получении перевода клиент может оповещаться через SMS-сообщение, стоимость которого составляет 30 драмов.
Банк предоставляет возможность получать гражданам переводы посредством пластиковой карты на протяжении  года,  и за это время АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК выпустил более 16 000 карт ACBA-Transfer, благодаря которым было осуществлено 10 000 платежей.