Արդշինինվետսբանկը հովանավորում է 5-րդ Համահայկական խաղերը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Արդշինինվեստբանկը հովանավորչական աջակցություն է ցուցաբերում 5-րդ Համահայկական խաղերի անցկացմանը, որոնք մեկնարկում են օգոստոսի 13-ին Երեւանում:
«Ուրախությամբ ենք միացել Համահայկական 5-րդ հոբելյանական խաղերի կազմակերպման նախաձեռնությանը եւ շատ բարձր ենք գնահատում Հայաստան-Սփյուռք միասնությանը նպաստող նմանատիպ միջոցառումները: Արդշինինվեստբանկի «Մենք ուժեղ ենք միասին» կարգախոսը նույնպես խորհրդանշորեն ընդգծում է միասնության եւ համախմբման կարեւորությունը հայ ժողովրդի երկու հատվածների միջեւ, որին այս անգամ հաջողությամբ կնպաստի սպորտը»,- այս կապակցությամբ ասել է Արդշինինվեստբանկի վարչության նախագահի պաշտոնակատար Կարապետ Գեւորգյանը:
Արդշինինվեստբանկը մշտապես խրախուսում եւ աջակցում նաեւ իր աշխատակիցների մասնակցությանը բանկային համակարգում անցկացվող տարբեր մրցաշարերի` ֆուտբոլ, թենիս, հրաձգություն, բիլիարդ, որտեղ բանկի ներկայացուցիչները մշտապես զբաղեցրել են մրցանակային բարձր հորզոնականներ:

Ардшининвестбанк спонсирует 5-е Всеармянские игры
Ереван/Медиамакс/. Ардшининвестбанк окажет спонсорское содейстивие проведению 5-х Всеармянских игр, которые стартуют 13 августа в Ереване.
«Мы с радостью присоединились к инициативе организации 5-х юбилейных Всеармянских игр, придавая большую важность мероприятиям,  направленным на укрепление связей между Арменией и Диаспорой. Девиз Ардшининвестбанка - «Мы сильны вместе» - также символизирует важность единства между двумя частями армянского народа, которому на этот раз будет способствовать спорт»,- отметил исполняющий обязанности председателя правления Ардшининвестбанка Карапет Геворгян.
Ардшининвестбанк поощряет и содействует также участию своих сотрудников в различного рода спортивных мероприятиях, проводимых в банковской системе страны. В частности, сотрудники банка постоянно занимаят призовые места и лидирущие позиции в соревнованиях по футболу, теннису, стрельбе и бильярду.