“Կոնվերս բանկը” պարգեւատրեց ոստիկանին
Երեւան/Մեդիամաքս/. “Կոնվերս բանկում” այսօր տեղի ունեցավ Նոր Նորք մասնաճյուղի աշխատակիցների եւ հերթապահ ոստիկանի պարգեւատրման արարողությունը:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնեցին բանկի մամուլի ծառայությունից, ցուցաբերած քաջության եւ բարձր պրոֆեսիոնալիզմի համար բանկի տնօրինությունը պատվոգիր եւ դրամական պարգեւ շնորհեց Նոր Նորքի ոստիկանության բաժնին կից պետական պահպանության բաժնի ոստիկան, ավագ սերժանտ Միքայել Հովսեփյանին:
Շնորհակալություն հայտնելով ավագ սերժանտ Հովսեփյանին եւ մասնաճյուղի աշխատակիցներին` “Կոնվերս բանկի” գործադիր տնօրեն Տիգրան Դավթյանը կարեւորեց  ցանկացած աշխատանքում պրոֆեսիոնալիզմի դրսեւորումը: Արարաողությանը մասնակցում էր նաեւ ՀՀ ոստիկանության պահպանության վարչության պետ Խաչիկ Ասատրյանը:
Հիշեցնենք, որ մարտի 29-ին բանկի “Նոր Նորքի” մասնաճյուղի աշխատակիցների եւ հերթապահ ոստիկանի կողմից ցուցաբերված սառնասրտության եւ բարձր պրոֆեսիոնալիզմի  շնորհիվ հաջողվել էր վնասազերծել զինված հարձակման միջոցով վերոնշյալ մասնաճյուղը  կողոպտելու  փորձը` չվտանգելով աշխատակիցների եւ հաճախորդների կյանքը: Տվյալ մասնաճյուղի բնականոն աշխատանքը վերականգնվել էր արդեն հաջորդ օրը:

“Конверсбанк” наградил полицейского
Ереван/Медиамакс/. В “Конверсбанке” сегодня состоялась церемония награждения сотрудников и дежурного полицейского филиала Нор Норк.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, за проявленное мужество и высокий профессионализм руководство банка вручило диплом и денежную премию полицейскому из отдела государственной охраны при отделе полиции Нор Норка, старшему сержанту Микаелу Овсепяну.
Выражая благодарность старшему сержанту Овсепяну и сотрудникам филиала, исполнительный директор “Конверсбанка” Тигран Давтян отметил роль профессионализма в любой работе. В церемонии участвовал также начальник управления госохраны Полиции Армении Хачик Асатрян.
Напомним, что 29 марта благодаря хладнокровию и профессионализму сотрудников и дежурного полицейского удалось нейтрализовать попытку вооруженного ограбления филиала банка “Нор Норк”, не подвергая опасности жизнь сотрудников и клиентов. Обычная работа филиала было восстановлена уже на следующий день.