ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿՈՒՄ կգործեն Migom համակարգի նոր սակագներ
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԸ հայտարարել է Migom առանց հաշվի բացման միջազգային փոխանցման համակարգի սակագներն իջեցնելու մասին:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են բանկի մամուլի ծառայությունում, ապրիլի 1-ից Migom համակարգի միջոցով հնարավոր կլինի գումար ուղարկել եւ ստանալ` սկսած 0,4%-ից:
Բացի այդ, ապրիլի 1-ից կավելանա նաեւ մեկ փոխանցման առավելագույն սահմանաչափը` կազմելով 15 հազ. դոլար/եվրո (նախկին 10 հազ. դոլարի/եվրոյի փոխարեն) եւ 590 հազ. ռուբլի (նախկին 330 հազ. ռուբլու փոխարեն):
Փոխանցում իրականացնելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել անձը հաստատող փաստաթուղթ, ինչպես նաեւ նշել ստացողի երկիրը, քաղաքը, անունը եւ ազգանունը: Փոխանցված գումարը ստանալու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել անձնագիրը եւ փոխանցման 9-նիշ կոդը:
Migom-ի ծառայությունը հասանելի է ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ ինչպես կենտրոնական գրասենյակում, այնպես էլ ցանկացած մասնաճյուղում: Փոխանցված գումարը ստացողին տրամադրվում է 5-10 րոպեի ընթացքում:

В АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНКЕ будут задействованы новые тарифы системы Migom
Ереван/Медиамакс/. АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК объявил о снижении тарифов на услугу системы международных денежных переводов Migom без открытия счета.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе банка, с 1 апреля можно будет получать и отправлять денежные средства через Migom, начиная от 0,4 %.
Кроме того, с 1 апреля повысится максмальный размер одного перевода, составив 15 тыс. долларов/евро (вместо прежних 10 тыс. долларов/евро) и 590 тыс. российских рублей (вместо прежних 330 тыс.).
Для осуществления перевода необходимо представить документ, удостоверяющий личность, а также указать страну, город и инициалы получателя. Для получения отправленной суммы необходимо представить паспорт и 9-значный код перевода.
Услуга Migom доступна как в головном офисе, так и во всех филиалах АКБА-КРЕДИТ АГРИКОЛ БАНК-а. Сумма перевода будет доставлена получателю в течение 10-15 минут.