ՊրոԿրեդիտ Բանկը նշում է իր 3 ամյակը Հայաստանում
Երեք տարիների ընթացքում բանկն իր 9 մասնաճյուղերի միջոցով բանկային ծառայությունները հասանելի է դարձրել Երևան, Վանաձոր, Գյումրի և Արտաշատ քաղաքներում բնակվող ավելի քան 11,500 անհատների և իրավաբանական անձանց, այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնեցին «ՊրոԿրեդիտ Բանկում»:
2010թ. վերջի դրությամբ բանկը ձևավորել է շուրջ $ 51,6 մլն. համարժեք վարկային պորտֆել եւ հաճախորդներից ներգրավել ավելի քան $ 25 մլն համարժեք միջոցներ:
«Բանկը շարունակում է փնտրել նոր հնարավորություններ «Ձեր Բանկը ձեր կողքին» կարգախոսը պատվով կրելու և շուկայում գրաված դիրքերն ամրապնդելու ու առաջ մղելու ուղղությամբ», - ասել է «ՊրոԿրեդիտ Բանկի» գործադիր տնօրեն Բերտոլտ Հերցֆելդը։

«ПроКредит Банк» отмечает трехлетие работы в Армении
Как сообщили сегодня Медиамакс «ПроКредит Банке», за трехлетний период услуги банка посредством 9-и филиалов стали доступны более чем 11.500 физическим и юридическим лицам в Ереване, Ванадзоре, Гюмри и Арташате.
По состоянию на конец 2010 года, банк сформировал кредитный портфель на сумму, эквивалентную $ 51,6 млн., и привлек от клиентов средства, эквивалентные $ 25 млн.
«Банк продолжает искать новые возможности, чтобы с честью носить девиз «Ваш банк рядом с вами», а также укреплять и развивать занятые на рынке позиции», - отметил исполнительный директор «ПроКредит Банка» Бертольт Херцфельд.