Big Christmas Market. ID տաղավարում կարող եք շահել idplus-ի նվեր-քարտեր idcoin առաջարկներ
Դեկտեմբերի 17-ին տոնական տրամադրությամբ է մեկնարկել ամենամեծ ու հեքիաթային Big Christmas Market with Coca-Cola 2025 ցուցահանդես-տոնավաճառը։ Արդեն 5-րդ տարին անընդմեջ տոնավաճառն իրական ամանորյա շունչ է բերում՝ հարյուրավոր բազմազան տաղավարներով, անակնկալներով ու նվերներով։
Այս տարի էլ միանալով գեղեցիկ ավանդույթին՝ IDBank-ը եւ Իդրամը ID տաղավարում դիմավորում էին հյուրերին բացառիկ առաջարկներով ու անակնկալ նվերներով։
Իդրամի եւ IDBank-ի մարքեթինգի ղեկավար Տաթեւիկ Հովհաննիսյանի խոսքով՝ տոնավաճառի օրերին գործելու են idplus-ի նվեր-քարտեր շահելու եւ idcoin-եր ստանալու առաջարկները․ «Մեր արդեն սիրված idcoin-ը տոնավաճառի ողջ ընթացքում կուրախացնի այցելուներին, ընդամենը պետք է այս 5 օրերի ընթացքում Big Christmas Market-ի վաճառակետերում վճարել Idram&IDBank-ով, եւ ամեն վճարումից կստանաք մինչեւ 30% ակնթարթային idcoin` հանրագումարային առավելագույնը մինչեւ 10.000 idcoin»։
Բացի այդ, այցելուներն ունեն idplus-ի նվեր քարտեր շահելու հնարավորություն
•    կատարեք միանվագ 10․000 ՀՀ դրամի եւ ավելի առնվազն 3 QR վճարում Idram&IDBank հավելվածով,
•    կամ 5․000 ՀՀ դրամի եւ ավելի առնվազն 3 QR վճարում Rocket Line 0%-ով` ըստ սահմանված ժամկետների եւ պայմանների,
•    վճարումները հաստատող էլեկտրոնային անդորրագրերով եկեք մեր տաղավար եւ ստացեք հնարավորություն տանելու 3․000-20․000 ՀՀ դրամին համարժեք idplus-ի նվեր-քարտ։
Ի դեպ, կարեւոր է հիշել, որ առաջարկի շրջանակում idplus-ի նվեր-քարտ կարող եք ստանալ 1 անգամ։
Առաջարկները կգործեն Big Christmas Market ցուցահանդես-տոնավաճառի շրջանակում՝ դեկտեմբերի 17-ից 21-ը ներառյալ։ Բաց մի թողեք ամանորյա հեքիաթային տրամադրությամբ ձեր նվերներն ու գնումները կատարելու հնարավորությունը՝ ստանալով բազմաթիվ բոնուսներ ու անակնկալներ։

18.12.2025 | 10:19 Главная страница / Новости /
17 декабря в яркой праздничной атмосфере стартовала крупнейшая и самая сказочная выставка-ярмарка Big Christmas Market with Coca-Cola 2025. Уже 5-й год подряд ярмарка приносит настоящий новогодний дух - с сотнями разнообразных павильонов, сюрпризами и подарками.
В этом году, продолжая красивую традицию, IDBank, Idram и платформа лояльности idplus встречали гостей на ID павильоне с эксклюзивными предложениями и приятными сюрпризами.
По словам руководителя маркетинга Idram и IDBank Татевик Ованнисян, в дни ярмарки будут действовать предложения по выигрышу подарочных карт idplus и получению idcoin-ов: «Наш уже полюбившийся idcoin будет радовать посетителей на протяжении всей ярмарки - достаточно в течение этих 5 дней оплачивать покупки в торговых точках Big Christmas Market с помощью Idram&IDBank, и с каждого платежа Вы получите до 30% мгновенных idcoin-ов с суммарным максимумом до 10 000 idcoin-ов».
Кроме того, посетители имеют возможность выиграть подарочные карты idplus:
• совершите не менее 3 QR-платежей на сумму 10 000 драмов РА и более за одну операцию через приложение Idram&IDBank,
• либо не менее 3 QR-платежей на сумму 5 000 драмов РА и более с Rocket Line под 0% - в соответствии с установленными сроками и условиями,
• с электронными чеками, подтверждающими платежи, приходите на наш павильон и получите возможность забрать подарочную карту idplus номиналом от 3 000 до 20 000 драмов РА.
Кстати, важно помнить, что в рамках предложения подарочную карту idplus можно получить только один раз.
Предложения будут действовать в рамках выставки-ярмарки Big Christmas Market с 17 по 21 декабря включительно. Не упустите возможность совершить свои подарки и покупки в сказочной новогодней атмосфере, получая множество бонусов и сюрпризов.